MISDIENAARSBEURTEN (van zaterdag 20 december tot zaterdag 27 december) Zaterdag Zondag Maandag Dinsdag Woensdag 19.00 u. Paul Janssen-Roland Tacken-Michel v.Dijk- Jurgen van Soest 8.30 u. Ivo Franssen-Paul Donders-René Willems-René Theeuwen 10.00 u. Frits Dupont-Ronny Pelzer-Roel Folkerts- Hans Holtackers 9.00 u. Jan Rutten-Leon Hendrix 9.00 u. Sjackie Wilmsen-Paul Donders 9.00 u. 19.30 u. Ronny Pelzer-Hals Holtackers Frits Dupont-Michel van Dijk-Jurgen v.Soest René Theeuwen 22.00 u. Paul Janssen-Roland Tacken-René Willems- Ronny Pelzer-Jan Rutten-Hans Holtackers Donderdag: 10.00 u. Ivo Franssen-Roel Folkerts-Sjackie Wilmsen- Paul Donders 11.00 u. Leon Hendr.ix-Frits Dupont-Jurgen v.Soest- Michel van Dijk Vrijdag 8.30 u. Paul Donders-Ronny Pelzer-Paul Janssen- Roland Tacken 10.00 u. Roel Folkerts-Ivo Franssen-Frits Dupont- René Willems VIERDE_Z ONDAG_VAN_DEADVENT Zondag a.s. is het de vierde en laatste zondag van de Advent. Dit laatste weekend van de Advent laat de liturgie ons stilstaan bij Maria, de Moeder van de Verlosser. Iets mooiers bestaat er eigenlijk niet, zo vlak voor de herdenking van Christus Geboor te. Maria is dè dienstbare in Gods heilsplan. Die dienstbaar heid eist een kolossaal geloof en vertrouwen. Kunnen wij het op brengen? We zeggen misschien te gemakkelijk, dat we dienstbaar willen zijn in Gods heilplan. BOETEVIERING Het is nog steeds een mooi gebruik om niet alleen het huis maar ook jezelf voor te bereiden op Kerstmis. Ook bij onszelf kunnen we voorbereidselen maken voor dit feest. Daarom zal zaterdag en zondag in alle H. Missen een boeteviering verwerkt wordenWe hebben allen wel iets goed te maken tegenover God en elkaar. Laten we allen mensen van goede wil zijn, niet alleen met woor den maar ook met daden. 11

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 11