DE_MONNIKSKAP1_PATERSLAAN Openingstijden weekend: zaterdag 09.00 - 13.00 uur 17.00 - 18.00 uur zondag 10.30 - 12.00 uur 17.00 - 18.00 uur o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o pAR0CHIE_0_1L^_VR0UW_GEB00RTE Via de jaarlijkse aktie Gezinsbijdragen mochten wij ook dit jaar van veel gezinnen de toezegging ontvangen om een vrijwillige bij drage te willen leveren aan onze Parochie. Wij hebben bij die gelegenheid reeds onze erkentelijkheid uitgesproken voor Uw me dewerking. De stijgende kosten gaan ook aan onze Parochie niet voorbij. Dankzij de ontvangen steun hebben wij ook dit jaar we derom een aantal zaken kunnen realiseren b.v.: extra onderhoud aan Kerkgebouw; het aanbrengen van nieuw verlicht uurwerk op de Kerk Helaas functioneerde dit laatste tijdelijk niet goed. Thans is alles weer in orde; tevens is ook de 4e wijzerplaat aangebracht, zodat de inwoners van Oostrum-Zuid ook hiervan ten volle kunnen profiteren Nu het einde van het jaar 1980 nadert, betekent dit ook voor ons, dat wij over enige tijd de balans gaan opmaken. Wij zouden het daarom bijzonder op prijsstellenindien wij Uw gezinsbij drage over het jaar 1980 uiterlijk eind december mogen ontvan gen. Uit onze administratie blijkt dat wij reeds van velen een bijdrage mochten ontvangen. Ofschoon binnen onze Parochie zeer veel gezinnen meedoen, moeten wij eveneens vaststellen dat, re kening houdend met gezinnen die tot een ander Kerkgenootschap behoren, er toch nog plm, 130 gezinnen om wellicht verschillen de redenen niet tot de deelnemers gerekend kunnen worden. De verantwoording van de gezinsbijdragen geschiedt onder strik te geheimhouding. De administratie wordt bijgehouden door on dergetekende Op de jaarlijkse parochievergadering, te houden in het voorjaar, wordt telkens verantwoording afgelegd. Uw bijdrage kunt U voldoen door: a) enveloppe deponeren in speciaal offerblok achter in de kerk; b) overboeking ten gunste van de rekening Gezinsbijdragen bij de Rabobank te Oostrum, bankrekeningnummer140001832 postgiro van de bank: 102.65,67. 8

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 8