abortus1_mag_dat KERKDIENSTEN O. L. VROUW GEBOORTE PAROCHIE OOSTRUM 22 - 30 november Zaterdag 19.00 u. Overl. fam. Stappers, Nel Arts en Chris van Aarssen Jan Haegens Overl. ouders Tijssen-Peeters Uit dankbaarheid (Jongerenkoor) Zondag 8.30 u. Gest. jaard. Jan Hendriks 10'. 00 u. Jan Hulsman Gest. jaard. overl. ouders Janssen (Gem. Koor en Harmonie) Maandag 9.00 u. Vader en Harry Achten Dinsdag 9.00 u. Overl. familie Graat-Verhaag Woensdag 9.00 u. Pierre Vandevenne Donderdag 9.00 u. Tot intentie Vermeulen-Moorrees Vrijdag 9.00 u. Marie Louise van den Brandt-Weijs Zaterdag 19.00 u. Overl. familie Min-Verbeek Overl familie Sikes-Rutten MISDIENAARSBEURTEN Zaterdag 19.00 u. Roland Tacken-Jurgen van Soest-Ivo Franssen-René Theewen Zondag 8.30 u. Ronny Pelzer-René Willems-Hans Holtackers Jan Rutten 10.00 u. Leon Hendrix-Sjackie Wilmsen-Roel Folkerts Frits Dupont Als ik het goed begrepen heb, gaat het erg spannen in de rege ring en in de tweede kamer voor zover het dit onderwerp betreft. Maar ook veel mensen buiten het Haagse Binnenhof stellen zich wel eens zelf deze vraag. Abortus, mag dat? Als er mee bedoeld wordt: ga ik daarvoor de gevangenis in? Dan kan rustig gezegd worden, dat die kans prak tisch niet meer bestaat. Abortus kan in Nederland tegenwoordig gepleegd worden zonder dat je er straf voor krijgt. Abortus, mag dat? Als er mee bedoeld wordt: Kan ik dat voor mijn geweten verantwoorden? Dan moet meestal gezegd worden:nee. Het doden van een ongeboren kind kunnen de meeste mensen niet 5

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 5