HALLO UKKEPUKS Vanavond is er weer club. We gaan met kleideeg werken. groetjes Nell - Annemie o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GEACHTE_OUDERS Sinterklaas is in 't land! Rond dit thema gaan we de komende tijd werken. In de klassegesprekjes kunnen de volgende woorden ter sprake komen b.v. tabberd,pluimstaf. De begrippen: oud - jong - leeg - vol. Materialen waar 't speelgoed van gemaakt is; zoals hout, ijzer, plastic, leer stof. Verschillende soorten schoeisels, laars, klomp, slipper; - grote en kleine schoen; - sluitingen van schoenen; - een paar schoenen. Wij willen met de kinderen ook 'n schoen of laarsje verven. Hebt U thuis 'n oude schoen of laars zo ja geeft U die dan mee naar school. Het versje dat we leren is dit: Zwarte Piet, ik wou je vragen of ik eens je zak mag dragen zo maar even op mijn rug en je krijgt hem echt wel terug maar het liefst zou ik even jou een lekker kusje geven zo maar op je pieten wang fijn hé Piet ik ben niet bang. De liedjes die we aan het leren zijn: Dag Sinterklaasje bonne bonne bon Dag pieterbaasje bonne bonne bon Kom binnen hier en maak plezier uw stoel staat klaar, dus kom nu maar. Dag sinterklaasje bonne bonne bon Dag pieterbaasje bonne bonne bon De broek van zwarte piet, zwarte piet zwarte piet De broek van zwarte piet, je weet gewoon niet wat je ziet 0 kijk eens, o kijk eens 0, kijk eens wat een gat 0, pietje o, pietje o, pietje wat is dat? De broek van zwarte piet etc. (melodie) De zak van sinterklaas.

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 3