92291 jen_blijj*ieuws KERKDIENSTEN_O^L_1VROUW_GEBOORTE_PAROCHIE_OOSTRUM^ 8-16 november 1980. Zaterdag 19.00 u. Zondag 830 u 1000 u. Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag MISDIENAARSBEURTEN 9.00 u 9.00 u. 9.00 u. 9.00 u 9.00 u. 19.00 u. Herman Hoex Leonard Maasdochter Mia en schoonzoon Joep Jacob Janssen en Anna Janssen-Wijnhoven Overlfamilie Rozijn-Philipsen Gest.jrd. overlfamvan Rens-Litjens Broeder Drabbels (vw.de buurt en vrienden) Gem. Koor Gest. jrd. Piet Camps en Johanna Goossens Uit dankbaarheid Overl.fam. Hendrickx-Jenniskens Voor 'n overleden moeder Overl.fam. Vennekens-Verschuren Overl.fam. Sikes-Rutten Overl.fam. Direks-Hellegers Zaterdag 19.00 u.Paul Janssen-Roland Tacken - Michel v.Dijk Jurgen van Soest Zondag 8.30 u.Ivo Franssen - René Willems - René Theeuwen Frits Dupont 10.00 u.Ronny Pelzer - Hans Holtackers - Jan Rutten Roel Folkerts GRAFLIED De driejarige Han had met een buurjongetje nog maar pas in een uitgebreide vrienden- en vriendinnenkring haar verjaardag ge vierd. Het "Lang zullen ze leven" was intussen verstomd. Nu was het zo, dat kort na haar verjaardag papa en mama hun jaarlijkse tocht naar het kerkhof maakten om de ouders van papa te gedenken. Han mocht mee. Bij het graf aangekomen ble ven de ouders stil staan en bleven een ogenblik bidden. Wat denkt een kleuter van drie jaar bij een grafsteen? Vader en moeder zouden het vlug weten, want ze zagen hun dochter - het kind werd moe - op de grafsteen gaan zitten, en ze hoorden het luidkeels en met ritmische armbewegingen het bekende lied aan heffen: "Lang zullen ze leven. Lang zullen ze leven. In de gloria." En zo is dat. Voor altijd. En in de eeuwige gloria. Ze had gelijk0 Sjef en Marijk van Haeren (Linssen) - van Broekhuizenstraat 26 - waren dinsdag 28 oktober de gelukkige getuigen van een wonder- Li ik gebeuren. - want dat is toch de geboorte van een kind - 4

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 4