2ï22a?£Y?ï??2?niSna In de tweede helft startte Oostrum furieus en gedurende 25 mi nuten, hadden ze dan ook duidelijk het beste van het spel. Pas toen lukte het Oostrum om de dik verdiende gelijkmaker te sco ren. Nadat Herman Jeucken op een voorzet van links eerst de kee per met een schijnbeweging op het verkeerde been zette, was het Tonnie Kessels die de gelijkmaker kon intikken. De Meerlo-spe- lers gingen voor de zoveelste keer met de scheidsrechter in discussie en na al zijn beloftes, deelde hij dan ook zijn eer ste officiële waarschuwing uit, al was hij er op dat moment rij kelijk laat mee en verzuimde hij om er meer uit te delen. De laatste 5 minuten van de wedstrijd kregen we het nog even moei lijk, maar ook een pontificaal (volgens W.K.) vallende Meerlo- speler, die een strafschop claimde, kon ons het dikverdiende punt niet meer afnemen. Zo konden we in deze niet onsportieve wedstrijd, die niet al te sterk geleid werd, een dik verdiend punt mee naar huis nemen. Jammer was het dat een of andere geschifte (anders kan ik het niet noemen) Meerlo-supporter zijn handen niet thuis kon houden maar het "slachtoffer" krijgt dan ook binnenkort het kennisma kingspakket van de schriftelijke cursus zelfverdediging thuis- gezonden Rectificatie verslag d.d. 30-10-1980: het eerste schot van Guus Muyres was niet hard, maar medium-hard, aldus Guus. o-o-o-o-o~o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o Allereerst een rectificatie op het verslag van de vorige week! SNA 2 heeft de wedstrijd tegen OBK gewonnen en wel met 7-2. De partij van Twan Claessens werd namelijk gewonnen en wel met een gemiddelde van 2,95. Deze week slechts twee wedstrijden en wel SNA 1 tegen 0G0 1 en SNA 2 tegen 't Anker. Allereerst de wedstrijd van ons tweede team tegen 't Anker. Gewonnen werd met 7-2 en wel als volgt E.v.d. Venne - W. Jacobs 2-0 A.Claessens - Jac.Michels 0-2 WKleuskens - F.Thijsen 2-0 G.Vermeulen - H.de Bruyn 2-0 Een goede wedstrijd waarin Sraar Vermeulen zijn persoonlijk gemiddelde voor deze competitie bracht op 2,083. Even aandacht voor het feit dat SNA 2 nu 7 van de 8 gespeelde wedstrijden op zijn naam heeft gebracht. Duidelijk een team op weg naar een goede plaats. SNA 1 speelde tegen 0G0 1. Hierbij helaas verlies (4-5) on danks het goede spel van Harry Lenssen en Geert Arts. 11

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 11