WANSSUM_2_:_00STRUM 2^ Na een week rust, vertrok Oostrum 2, afgelopen zondag naar Wanssum, voor een wedstrijd tegen het 2e team aldaar. Oostrum dat voor de wedstrijd als derde geklasseerd stond zou alles in het werk moeten stellen om deze plaats te handhaven. Het leek er dan ook al direct op dat dit zou gaan lukken. In de le mi nuut was het B.v.d.Berg die een voorzet van T-.-Broer en be heerst intikte en hiermee een 0-1 stand in het voordeel van de roodwitten aantekende. Ondanks onze snelle voorsprong, was het toch Wanssum dat het initiatief naar zich toe trok, en vele malen gevaarlijk voor het Oostrum doel kwam. Hun aanvalsdrift werd in de 25e minuut beloond, nadat de bal in eerste instantie werd gekeerd, maar direct daarop onhoudbaar ingeschoten 1-1. De laatste 20 minuten van deze le helft was gelijk opgaand waar bij aan geen van beide zijde sprake was van reëel gevaar. Na de rust was het ook nu weer Wanssum dat duidelijk het betere spel in huis had. Zo kwamen de gastheren na een kwartier weer tot scoren (rand buitenspel) 2-1. Oostrum dat al practisch de gehele wedstrijd met lange ballen de voorste linie trachtte te lanceren, kon op deze wijze geen enkel gevaar creëren in de verdediging van hun tegenstander. Het betere spel der blauw-witten leidde uiteindelijk nog tot een 3e doelpunt 3-1. Al met al een verdiende overwinning voor de gastheren, mede dankzij het onvoldoende spelniveau van Oostrum 2. 00STRUM_1_-_RESIA_1__3-0_1 Oostrum behaalde zijn eerste thuisoverwinning op Resia, dat samen met T.O.P. uit Tienray, de twee laatste plaatsen bezet. De thuisploeg ging goed van start en kreeg al in de beginfase een aantal goede mogelijkheden om de score te openen, echter in de afwerking misten de Oostrum-voorwaartsen nog de nodige koelbloedigheid. Ook de Resia-mannen kregen mogelijkheden om de gastheren op achterstand te brengen. Zo hadden enkele mis verstanden in de Oostrum-defensie kansen tot gevolg die echter niet werden benut. Toch kreeg de thuisploeg in de 36e minuut het doelpunt wat zij verdiende. Alex Verstegen bracht in samen werking met Hans Fleurkens de bal laag voor het doel waar Tonny Poels klaar stond en simpel intikte, 1-0. Op slag van rust kwamen de Oostrummers goed weg toen een Resia-aanval via de paal naast ging. Na de hervatting in de 53e minuut vergrootte de thuisclub haar voorsprong met een doelpunt van Carlo Verheyen na een goed op gezette een-twee combinatie met Hans Fleurkens 2-0. Het pleitte voor Resia dat zij bleven werken voor een beter resultaat, ook toen de Oostrummer Hans Fleurkens in de 70e minuut, na zich schitterend te hebben vrijgespeeld magnifiek inschoot en Oostrum op 3-0 zette. De beslissing was een feit, de gasten waren aanvallend te zwak om in de resterende tijd de Oostrum mers nog serieus te bedreigen. g

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 8