We hopen van ganser harte dat iedereen dit feest zo ervaren heeft. Als dat zo is, dan mag dit feest geslaagd heten, iets waarmee we bijzonder blij zijn en waarvoor we graag iedereen van harte willen bedanken. Nadat op woensdagmiddag het Kinderfeest was gevierd en op de donderdagmiddag de Bejaardenmiddag, werd op woensdag, donderdag en vrijdag in de avonduren de Avondwielerdriedaagse verreden. Een Avondwielerdriedaagse, die mogelijk gemaakt was door onze Middenstandsvereniging. We hopen van harte dat alle deelnemende verenigingen via hun renners veel plezier aan deze fietswed- strijden hebben beleefd. Bij de gratie van alle deelnemers kan er uiteraard maar één winnende ploeg zijn: de ploeg van TWC Oostrum vergaarde het hoogste aantal punten (66), gevolgd door de ploeg van de Karnavalsvereniging (59), terwijl op de derde plaats eindigde de ploeg van OJC IDUNA (58 punten)Het persoon lijk kampioenschap kwam op naam van Tom Vermeulen van Harmonie team I. Wie van de prominenten gewonnen heeft is niet meer na te gaan, eigenlijk hebben ze allemaal gewonnen. Op de zaterdagavond werd het 20-jarig jubileum van het tamboer korps gevierd. Het tamboerkorps mag terugkijken op een fijne jubileum-avond, waaraan velen ongetwijfeld nog lang met veel plezier zullen terug denken. Tenslotte dan het Frühschoppen op de zondag bij gelegenheid van het 30-jarig jubileum van onze Eikenhofkapel. Met veel muzi kanten en veel publiek is het een geweldig feest geworden. Al leen het begrip Frühschoppen moest iets ruimer vertaald worden, hetgeen overigens ook gebeurd is. Al met al is het een fijn dorpsfeest geworden. Het organisatie comité is dan ook bijzonder erkentelijk voor alle medewerking daarbijMedewerking in de vorm van hulp op welke plaats en op welke manier dan ook. Het is ondoenlijk om namen te noemen. Zonder iemand te kort te doen willen we vanaf deze plaats de LOZO bedanken voor de fijne samenwerking tijdens de organisatie en voor het mogelijk maken van de Avondwielerdriedaagse. Graag willen we hier ook noemen de Karnavalsvereniging "De Karklingel" die op de zondag met vaardige hand heeft gezorgd voor de in wendige mens: spontaan hebben zij de zorg voor eten en drank op zich genomen. Onze hartelijke dank daarvoor. Onder medewerking willen we graag ook verstaan ieders aanwezig heid bij deze dorpsfeesten en ook daarvoor onze hartelijke dank. We hopen dat we samen terug mogen kijken op enkele fijne dagen tijdens de DORPSFEESTEN 1980. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 5

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 5