Van groep 2 was de uitslag: le prijs Mej.Astrid Staaks, 2e prijs Mej.Connie Litjens, 3e prijs Mej.Jolanda Litjens, 4e prijs John Beerkens, 5e prijs Mejlen Steinman, 6e prijs Mej.Nel Goerree. Dit waren dan de uitslagen van de drie onderdelen. Dan was er nog een apart onderdeel voor de springruiters, hier ging het in hoofdzaak om de Piet Staaks wisselbeker, na afkampen was het Toon Aben die hem mee kon nemen, dus een le prijs, P. Staaks een 2e prijs, Jeu Staaks een 3e prijs, Frans binders een 4e prijs. Ook was er nog een extra prijs voor de beste amazone of ruiter voor ind. dressuur uit groep 2, deze was ge wonnen door MejIen Steinman en was beschikbaar gesteld door Mevr.v.d. Heiden. De barbequeavond werd aangeboden door de Fam. Loonen, waarvoor onze oprechte dank. Verder nog een woord van dank aan allen die op enigerlei wijze aan het slagen van deze dag hebben meegewerkt. Zondag, 19 oktober, werd door Mevr. Peeters deelgenomen aan het veteranen concours te Leunen. Zij wist hier een 5e prijs te be halen. Ria proficiat! Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~ BILJARTVRIENDEN - SNA.: Weinig aktiviteit deze week op het biljartfront. Dit in schrille tegenstelling tot de aktiviteiten van de Oostrumse Dorpsfeesten. De geplande wedstrijd tussen ons eerste team en BCY 1 werd uit gesteld en wel tot vrijdag 24 oktober. Alleen ons 3e team in aktie op het laken en wel tegen VOP 3. De uitslag was 4-4. Waar dat extra punt heengaat is mij nog steeds niet helemaal duidelijk. Het wedstrijd verloop was als volgt: VOP 3 - SNA 3 W. Dericks Th.de Haart M. Volleberg M. Philipsen 4-4 J. Cornelissen J. Cremers H. Litjens H. Daniëls 2-0 0-2 2-0 0-2 De hoogste serie was voor rekening van Harry Daniëls, terwijl Herman Litjens een record aantal poedels scoorde van 12 in 21 beurten. Deze keer gewoon wat pech gehad. Volgende keer beter HEINE. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o |1

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 11