Misschien heeft U of een van Uw kennissen of familieleden al eens over de Open School gehoord. Een Open School-groep bestaat uit 15 volwassenen, die alle maal vroeger niet veel meer dan de lagere school hebben gehad. Bij de groep komt een vaste begeleider of begeleidster. Een keer in de week komt deze groep bij elkaar op een morgen, een middag of een avond. Zo'n bijeenkomst duurt 2^ uur. We zijn dan bezig met elkaar en ook van elkaar te leren over allerlei onderwerpen die door U zelf mee gekozen worden, b.v. over opvoeding van kinderen, over gezondheid of over gemeente politiek. Daarnaast kunt U kiezen voor een schoolvak, zoals nederlands en rekenen, maar ook engels of duits of nog andere vakken. Er wordt hard gewerkt in de Open School, maar het is ook erg belangrijk dat het gezellig is. U moet er met plezier naar toekomen. De kosten bedragen 60,== per jaar, ongeacht het aantal vak ken wat U doet. In dit bedrag zijn boeken, die U nodig heeft, inbegrepen Wij zijn bezig om een Open School-groep op te zetten voor mensen uit Castenray, Oirlo en Oostrum. U hoeft niet of nauwelijks te reizen, want we huren een ruimte in een van deze drie dorpen. Als U belangstelling heeft, ook al weet U nog niet zeker of U deel gaat nemen, belt U dan voor nadere informatie naar: Open School Marktstraat 8 Venray tel. 04780-85746. -o-o~o-o-o~c~o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o~o-o-o-o-o-o-o- N0BEL_NIEUWS£ Zaterdag, 11 oktober, hadden we onze onderlinge wedstrijd bij de Fam. Staaks op de Boshuizen. We begonnen om 10 uur met de dressuur, daarna volgde de cross en als derde onderdeel een spel waar ringsteken, bal gooien en fietsen aan te pas kwamen. Van al deze onderdelen werden de punten bij elkaar geteld en kwam men tot de uitslag van de prijzen. Deze werden echter be kend gemaakt onder het barbequeën en een gezellige avond. De prijzen van groep 1 waren als volgt: le prijs Thei Staaks, 2e prijs Piet Staaks, 3e prijs Toon Aben, 4e prijs Jan Pauwels, 5e prijs Jan Hoezen, 6e prijs Mej.Marga Beerkens, 7e prijs Mevr. Hanny v.d.Heiden, 8e prijs Frans Linders, 9e prijs Gerard Berkers, 10e prijs MejGemmy Wijnhoven. 10

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 10