i a_ :_99strum_ 2 Na de verloren wedstrijd tegen E.W.C. moest het tweede team van Oostrum nu aantreden tegen Resia 2. De hete herfstzon was er mede aanleiding toe, dat het geheel langzaam leek te verlopen voor het oog van de toeschouwers. Na 10 minuten gespeeld te hebben kwam de Resia-ploeg erg gelukkig aan een penalty, toen W. Bovendeerd en de Resiamidvoor schouder tegen schouder het strafschopgebied binnenkwamen en dit door de, verder goed leidende scheidsrechter, gezien werd als een over treding van OostrumzijdeDoor de goed benutte penalty stond Oostrum al snel tegen een 1-0 achterstand aan te kijken. Het verdere verloop van de eerste helft was gelijk opgaandwaar bij Oostrum toch wel het betere spel bood. Na 35 minuten kwam Resia ten tweede male fortuinlijk aan een penalty, doordat de bal, die naast het doel ging, nog door de arm van een achterspe ler werd aangeraakt. Zo ging Oostrum de rust in met een 2-0 ach terstand, door 2 zeer ongelukkige momenten. Dat Oostrum het hier bij niet zou laten zitten, bleek direct na rust uit het goede en sterk op de aanvalgerichte spel, dat Oostrum nu ten toon spreidde. Na enkele redelijke kansen, kon T. Broeren op links doorbreken en de bal zuiver op het hoofd van, de zich goed vrij- gelopen T. Kessels deponeren, die hiermee de aansluitingstref fer kon aantekenen. Na enkele gemiste kansen was het M.Wijnhoven 5,-) die met een schitterende breedtepass W. Bovendeerd wist te lanceren, die op zijn beurt de doelman uitspeelde en de stand weer gelijk trok. Er volgde nog enkele kansen voor de Oostrum- formatie maar deze konden door de Resia-afweer teniet worden ge daan. Zo eindigde deze wedstrijd in een 2-2 gelijkspel, waar beide ploegen vrede mee hadden, alhoewel we hier eigenlijk een punt hebben laten liggen. Aanstaande zondag moet Oostrum aantreden tegen koploper Sparta 3 wij tellen dus ook op U. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 00STRUM_3_-_BIVIV_1_4 Na een beginfase waarin de Rood-Witten de nodige kansen misten, was het Wien Staaks die in de 17e minuut het eerste doelpunt voor Oostrum noteerde. Hierna verliep de wedstrijd iets grimmi ger als voorheen, waarbij overtredingen over en weer gemaakt werden. Ook werd nog een penalty gemist. Met een 1-0 ruststand werd het kleedlokaal opgezocht. In de tweede helft hervatten we de wedstrijd met kansen missen. Halverwege de tweede helft was het Jos Martens die na "jagen op de bal" 2-0 scoorde. De verdere wedstrijd verliep vrij rustig met de nodige kansen. Aldus de eerste 2 verdiende punten voor Oostrum 3. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 16