SPEELTERREIN OUDE -WATERMOLEN Op maandag 22-3 j.l. vergaderde de werkgroep speelterrein Oude-WatermolenHet was in feite de laatste officiële verga dering omdat de werkzaamheden nagenoeg afgesloten zijn. De volgende kwesties werden besproken en besloten. - Enkele kleine werkzaamheden moeten nog gebeuren. De nodige afspraken werden hierover gemaakt. - Een aantal wensen werden naar voren gebracht. Deze zullen aan de gemeente worden voorgelegd. O.a. betreft dit aanbrengen glijbaan bij speelfort banden schommel voetbal-bord (bekend van T.V. U weet wel) basketbal-borden bij verhard speelterrein aanpassen groenbeplanting bij speelgedeelteMet name wordt gewenst een ruige hogere bosbeplantingwaardoor spelen nog aantrekkelijker wordt gemaakt. De werkgroep heeft goede hoop, zeker omdat de financiële uit gaven zijn meegevallen, dat gemeente deze wensen zal willen en kunnen honoreren. - De werkgroep is enthousiast over de inzet en hulp van zoveel mensen uit Oostrum. Er is enorm veel werk verzet met veel plezier. En wat erg positief is, is het feit dat veel mensen elkaar hebben leren kennen en waarderen. Besloten werd om voor alle vrijwilligers en medewerkers in welke vorm dan ook een soort afsluitingsavond te organiseren T.ss.t. zal hierover nog een bericht verschijnen. Dus mensen houdt dat in de gaten. - Tenslotte werd besloten om de officiële in gebruik name te laten bestaan uit een soort kinderfeest. Om diverse redenen is besloten dit te laten plaatsvinden in 't voorjaar 1981. Rest ons als werkgroep nog om nu alvast iedereen te bedanken voor zijn of haar hulp. We zullen dit nog eens flink overdoen op de genoemde afsluitingsavond. Gezien 't aantal kinderen dat er nu al gespeeld heeft kunnen we blij zijn met 't resul taat. De inspanningen waren niet voor niets. Bedankt mensen uit Oostrum en kinderen veel plezier, speel en geniet maar verniel 't niet. De Werkgroep. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o BEJAARDENVERENIGING_00STRUM Welfare werk: Op dinsdag 7 oktober a.s. beginnen weer de handwerk middagen in zaal v. Dijk, aanvang 2 uur. 13

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 14