thuis vindt waar het kind alle aandacht en liefde krijgt. Waar huiselijkheid en gezelligheid heerst: alles wat een kind nodig heeft om volwaardig mens te worden.Ongetwijfeld zal Roel dit alles ervaren bij Martien en Trudy, en ook Martine zal het hare er wel toe bijdragen, spoedig zal Roel aan den lijve ervaren dat hij ook nog een lief zusje heeft. Martien en Trudy, van harte proficiat, en 'n zonnige, blijde en gelukkige toekomst mèt en vóór Roel. Uw Pastoor. Aan de Eerwaarde Geestelijkheid en Gelovigen van de parochies: O.L.Vrouw Geboorte te Oostrum-Venray en St.Petrus Banden te Venray. Overeenkomstig de wens van de inwoners van het gehucht Halfweg om bij de parochie St. Petrus Banden te worden ingedeeld, mede in verband met de ter plaatse veranderde wegensituatie, stel len wij na overleg en met instemming van de Kerkbesturen beider parochies voor om de grens tussen de parochies O.L.Vrouw Geboorte te Oostrum en St.Petrus Banden te Venray als volgt te wijzigen: "Uitgaande van het punt waar de hoger gelegen autoweg Venlo-Maashees de Henri Dunantstraat kruist, volgt de nieuwe grens tussen de beide parochies het midden van de autoweg in noorddelijke richting tot aan de plaats waar deze de Maasheseweg kruist. Vanaf dat punt blijven de bestaande parochiegrenzen onge- wij zigd" Gegronde en ernstige bezwaren tegen dit voorstel kunnen binnen veertien dagen na afkondiging van dit schrijven worden inge diend bij de Hoogeerwaarde Heer Deken van Venray of bij de Bisschop van Roermond. Dit schrijven zal worden voorgelezen in de parochiekerken van O.L. Vrouw Geboorte te Oostrum en St.Petrus Banden te Venray tijdens de vastegestelde vieringen van de H.Eucharistie op zondag 21 september 1980 en op de vooravond van deze zondag (en kan eventueel gepubliceerd worden in het parochieblad) Roermond, 16 september 1980. Joannes M. Gij sen Bisschop van Roermond. 0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 5