00STRUM_4_-_VENRAY_8 Na een ongelukkige competitiestart vorige week in Leunen (een 3-0 nederlaag) moest het vierde elftal in alle vroegte aantre den tegen aartsrivaal Venray. Nauwelijks waren de ergste kermis- dampen opgestegen of Venray had genadeloos toegeslagen, 0-2. Een getergd Oostrum 4 met Geert Arts als de nieuwe puntspeler pro beerde echter alles om de kermis niet te laten mislukken. Het was danook dezelfde Geert Arts (hij verbleef 5 weken in de U.S.A. ter voorbereiding) die uit een gave pass van Henk Claessen 2-1 scoorde. Goed voorbereidend werk van G. Arts was er eveneens de bet aan dat René van Lieshout nog voor de pauze onhoudbaar scoor de, 2-2. Na een spirituele toespraak van coach Kievits startte Oostrum 4 na de pauze aan de tweede speelhelft. Uit een corner van "Lucky-Boy" Arts wist aanvoerder Claessens schitterend met het hoofd te scoren, 3-2. Alom irritatie in de Venrayse gelede ren wat de sportiviteit niet ten goede kwam. Een consequent lei dende scheidsrechter Linskens wist echter erger te voorkomen. Na een doorbraak van de op het middenveld excellent spelende J. Cornelissen wist René van Lieshout middels een knap afstands schot in de verste hoek te scoren, 4-2. Venray ontketende nog een slotoffensief wat nog resulteerde in een derde doelpunt. De kermis kon echter niet meer "kapot" na deze verdiende 4-3 overwinning. Proficiat jongens!! 0_o_0_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 21 sept. 23 sept. 23 sept. 28 sept. 29/30 sept 4 okt 5 okt 12 okt. 14 okt. 14 okt 15 t/m 17 okt. 15 okt. 16 okt. Deelname tamboerkorps aan Drumbandfestival Venray Dia-avond van de Nierstichting Start Naaicursus—5 a 6 lessen—vanl330 - 15.30 uur Deelname tamboerkorps aan muziekfeest te Leunen Ouderavond jongste kleuters Harmonie, oud papier ophalen Harmonie, deelname orkest aan muziekfeest te Leunen 25-Jarig bestaan van de L.O.Z.O. afd. Oostrum. Jaarvergadering oudervereniging Avond "Pech onderweg" Demonstratie GHV Peugeotgarage Wieier 3-daagse Kinderfeest woensdagmiddag (Harmonie - L.O.Z.O.) Bejaardenmiddag (Harmonie - L.O.Z.O.) 16

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 17