GRIENDTSVEEN 2 - 00STRUM_20_-_2 In deze sportieve wedstrijd slaagde Oostrum er wederom in beide punten te behalen en staat nu waarschijnlijk bovenaan. Niet dat dit iets wil zeggen maar het is wel leuk als je een jaar eerder constant onderaan gestaan hebt. De eerste helft was een gelijk- opgaande wedstrijd waar door beide ploegen dom werd gevoetbald. Doordat het middenveld keer op keer werd overgeslagen met lange ballen, moesten de verdedigers en de doelman het meeste werk ver richten. Uit deze aanvallen kreeg Oostrum nauwelijks kansen en Griendtsveen toch wel enkele zeer goede. Zo lukte het hun in een aanval tot drie k'ee.r toe paal en lat te raken maar het net von den ze niet. Op dit belangrijke moment lukte het Oostrum om de zo belangrijke goal te maken. Na zeer goed storen van T.Poels bij een toch wel onzekere Griendtsveense defensie kon H.Wilmsen 0-1 aantekenen. Zo gingen we de rust in met een gelukkige en niet geheel verdiende voorsprong. Met het voornemen om in de tweede helft ons eigen spel te spelen en niet mee te gaan doen in het alleen maar geven van lange bal len, traden wij aan. Dit lukte vrij aardig en het spelniveau aan Oostrumzijde steeg in deze tweede helft behoorlijk. In tegenstel ling tot ons bleef de tegenstander volharden in zijn spel en de lange ballen gesteund door de wind en neerkomend op een nat veld gingen dan ook vaak meteen over de achterlijn. Zij kregen danook in de tweede helft geen enkele kans en wij daarentegen enkele goede. Na een aanval over rechts kwam de bal bij T. Kesselsdie alleen voor de keeper kwam en hiermee de wedstrijd besliste, 0-2. Na dit doelpunt dat net als het eerste precies op het juiste mo ment viel kregen wij nog enkele kansen maar meer goals vielen er niet. Wel gaf een goed leidende scheidsrechter een tegenstander nog een officiële waarschuwing, wat jammer was, omdat het van beiderzijde sportief was. Zo konden we deze overwinning op de kermis gaan vieren in tegenstelling tot Griendtsveen (rectifica tie: daar is een week later kermis). Met vier punten op zak treden we volgende week aan tegen E.W.C. en gaan we een poging doen om dit aantal uit te breiden. Wel wil ik iedereen erop wijzen om ons(zelf) niet te overschatten maar bang om te verliezen hoeven we niet te zijn. En dus zullen we volgende week wel zien wat het wordt, want nu ga ik naar de ker mis O_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 16