Industrieterrein_de Witte - Voor 't industrieterrein de Witte Vennen is een reservering voor bedrijven met spooraansluiting. Er werden echter wel opmerkingen gemaakt dat er bedrijven geplaatst worden zonder spooraansluiting. Dit zal nog besproken worden. - Er zal gereageerd worden op klandestien wegkappen van bos. - Inzage in aanvragen voor industriële vestiging. Stand Werkgroepen - Groenvoorziening. De werkgroep gaat inventariseren: - aanplant loswal - trapveld in Oostrum Noord - groenvoorziening Asselbergstraat-Kloosterstraat evtaanvragen van parkeerplaatsen op plantsoen met hand having groenstrook. - nogmaals verbreding Wester-Thienweg. Woningbouw Eind deze maand zal een gesprek plaatsvinden over de sociale woningbouw en bouw bejaarden woningen door de werkgroep. Eventueel renovatie bejaardenwoningen aan de Geeststraat. Werkgroep speelterrein Watermoleru Deze zijn bijna klaar. Hier volgt regelmatig in het Oostrums Weekblad stand van zaken over het onderhoud speelterrein. Rondvraag - Graag een bijdrage van de gemeente of andere verenigingen van Venray en omstreken voor de kosten van het Oostrums Weekblad - De vraag: Gaat de kermis niet naar het speelterrein Oude Watermolen-omdat er een rolschaatsbaan is aangelegd. Volgens de gemeente is het dorpsplein aangelegd voor het kermister rein en speelt de rolschaatsbaan geen enkele rol. Commissie Verkeer: Deze commissie pleit voor een voetgangers oversteekplaats in Oostrum Zuid. Eventueel samen met bejaarden vereniging hierover kontakt opnemen. Ook kontakt opnemen met College B. en W. Bezorging Oostrums Weekblaadje: Vragen aan de verzorger van het Oostrums Weekblaadje of de mogelijkheid bestaat deze op donder dag op alle plaatsen te bezorgen. Gevraagd werd van Iduna of er iets bekend is over de verbouwing van de Oude Watermolen. Het antwoord hierop was dat het geld be schikbaar gesteld is maar het wachten is op de bouwvergunning. Om half 11 werd de vergadering gesloten door de voorzitter met dank aan allen voor hun inbreng. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 2

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 2