Marie-José te laten verzorgen. De lesgelden kunnen onveranderd blijven t.w.: Fl. 34,00 per lesuur voor de senioren en Fl. 25,00 per lesuur voor de junioren. De kursus zal bestaan uit 20 weken. De helft van het kursusgeld zal dan voldaan moeten worden vóór 10 oktober a.s. en de andere helft bij aanvang van de kursus (maart/april 1981). Betreffende bedragen dienen door het aantal deelnemers/sters gezamenlijk te worden voldaan. Wij hopen dat U begrip heeft voor de situatie en verzoeken de deelnemers/sters aan de huidige trainingen hun belangstelling voor het seizoen .1981 op te geven aan Marie-José en wel vóór 21 september a.s0 Leden van onze tennisklub die momenteel geen tennisles hebben, doch wel interesse hiervoor hebben voor wat het nieuwe seizoen betreft, kunnen zich telefonisch of schriftelijk melden bij Mevr. M.L. Janssen, Stationsweg 138a, tel.: 83555 Wellicht ten overvloede willen wij tenslotte nogmaals duidelijk stellen, dat er bij onvoldoende belangstelling volgend jaar GEEN trainingen gegeven kunnen worden. Uiteraard zullen wij dan wel trachten om Marie-José nog wat losse uren trainingen te laten verzorgen, doch hierover kunnen wij geen enkele zekerheid geven Het bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- RECREATIEF_TENNISTOURNOOI Afgelopen zaterdag, 6 september, werden op sportpark "DE SPAR" de eerst tenniswedstrijden tegen een andere klub, in dit geval Ysselsteyn, gespeeld. We kunnen terugzien op een geslaagd tennistournooiDe weergoden waren ons uiterst gunstig gezind en er werden leuke wedstrijden gespeeld. Voor het bestuur van tennisklub Ysselsteyn een reden om ons uit te nodigen voor een rekreatief tournooi in Ysselsteyn. Dat gaat dan gebeuren op zondag 28 september a.s. en wel van 10.00 tot 18.00 uur, uitsluitend gemengde dubbelspelen van één uur. Leden van onze klub die interesse hebben om aan dit tournooi deel te nemen worden verzocht zich vóór maandag 15 september a.s. telefonisch op te geven bij: Dhr. P. t. Brummelhuis, tel. 85473 Mevr. M.L. Janssen tel. 83555 Dhr. J. Linders tel. 84251 Zonodig zal door loting worden vastgesteld wie aan bovengenoemd tournooi deel kunnen nemen. Er zal zowel door beginners als ge vorderden worden gespeeld. 18

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 20