ties van de thuisploeg hadden te weinig inhoud om de Yssel- steyners serieus te bedreigen, ofschoon een afstandsschot van Martien Verstegen in de voorna laatste minuuty dat door de Ysselsteyner doelman met veel moeite tot hoekschop kon v/orden verwerkt, nog bijna de gelijkmaker betekende. OOSTRUM 2 - LEUNEN_3__ 2-1 Na een reeks redelijk tot goede oefenwedstrijden, waren afgelo pen zondag de punten weer te verdienen. Met het doel meer punten te vergaren als vorig jaar in de aanvangsfase van de competitie, startte Oostrum furieus en de eerste 20 tot 25 mi nuten werd Leunen dan ook volledig weggespeeld. Zo kon na 6 minuten T. Broeren, die niet aangevallen werd door een tegen stander, vanuit een moeilijke hoek 1-0 aantekenen en was de eerste competitietreffer een feit. Gesteund door deze snelle goal bedreigde Oostrum de Leunen defensie met goede combina ties en goed opgezette aanvallen. Uit een van deze aanvallen kwam T. Kessels alleen voor de keeper en gaf deze het nakijken. Leunen raakte duidelijk geïrriteerd door het feit dat ze er niet aan te pas kwamen, en zo lukte het een Leunenspeler bij zijn derde poging om een van onze spelers te blesseren. Door de ze gedwongen wissel en de daaruit volgende verschuivingen was het ritme er even uit maar de kansen bleven zich opstapelen Zo had een vrije trap van L. Basten meer verdiend en met een beetje geluk was de ruststand hoger geweest. Maar zoals zo vaak gebeurd was het de andere ploeg die scoorde. Uit een mooi ge nomen vrije trap kon Leunen de achterstand tot 2-1 verkleinen. Hierna kon Leunen zich iets herstellen maar gedurende de eer ste helft was Oostrum toch de beste ploeg. Nadat we onze thee genuttigd hadden, betraden we het zonnige strijdperk voor de tweede 45 minuten. Leunen moest nu wel de aanval zoeken om tenminste een punt te vergaren, en deed dit dan ook massaal. Zo was Leunen dan ook de meest aanvallende ploeg in de tweede helft, maar doordat ze veel via lange ballen speelden en nogal slordig met hun kansen omsprongen, lukte het hun niet om nogmaals voorbij de voortreffelijk keepende W. Künzeler (met nieuw shirt) te komen. Maar ook aan Oostrum- zijde kreeg men nog enkele goede kansen en met een eventuele derde goal had Oostrum zich van de Leunse druk kunnen bevrijden. Doordat verdere doelpunten uitblevenmoesten spelers en publiek tot het laatste fluitsignaal van een goed leidende scheidsrechter wachten, voordat men zich de bezitter van twee belangrijke punten noemen kon. Na deze geslaagde openingswedstrijd (vorig jaar duurde het ze ven wedstrijden alvorens het eerste punt binnen was) kan Oostrum zich opmaken voor het volgende duel tegen Griendtsveen 2 16

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 18