HARMONIE "SUB MATRIS_TUT_ELA" Zaterdag 13 septdeelname van ons orkest aan het muziek festival te Venray in de feesttent (terrein Gouden Leeuw). Ons optreden is gepland van 20.00 - 20.45 uur, alle leden van het orkest worden tijdig in de feesttent aanwezig verwacht. Zondag 14 sept.: bij gelegenheid van de kermis zal door het gehele korps een muzikale rondgang gemaakt worden door Oostrum. We vertrekken om 1100 uur bij het Gemeenschapshuis de route is als volgtValkenkampstraat - van Broekhuizenstraat Geijsterseweg - Vlasakker - gedeelte Randenrade - Watermolen straat tot bij het Gemeenschapshuis. Woensdag 17 sept.repetities in het Gemeenschapshuis van 18.30 - 19.30 uur: repetitie voor het jeugdorkest van 19.30 - 21.00 uur: het gehele tamboerkorps. Zondag 21 septrepetitie voor het (grote) orkest in het Ge meenschapshuis, deze repetitie begint om 11.00 uur. Maandag 22 sept.: op deze dag zijn er geen repetities. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- MUZIEKFEESTEN/AVONDWIELERDRIEDAAGSE^HARMONIE/L^O^Z^CL Zoals al eerder in de agenda van dit blad werd gepubliceerd, zal van woensdag 15 oktober t/m zondag 19 oktober in een feestelijk versierde tuinbouwloods aan de Stationsweg een mu ziekfeest georganiseerd worden door Harmonie en L.O.Z.O. afd. Oostrum gezamenlijk. Aanleiding tot dit feest is het feit dat van de Harmonie zowel het tamboerkorps alsook de Eikenhofkapel 20 jaar oud (of jong) zijn geworden, terwijl een jubilerende Middenstandsvereniging stil staat bij het 25-jarig bestaan. Vandaar dat er gezamenlijk een feestprogramma is opgezet. Het programma van een muziekfeest is uiteraard voor een groot deel gevuld met muziek, dit zal ook van 15 t/m 19 oktober het geval zijn. Daarnaast echter staat op het programma voor woensdag 15 oktober een "kindermiddag"voor donderdag 16 okto ber een "bejaardenmiddag" en voor woensdag- donderdag- en vrijdagavond een AvondwielerdriedaagseNadat op vrijdagavond dan de finales van de Avondwielerdriedaagse zijn verreden, zal een bekende kapel zorgen voor de bekende stemmingsmuziek. Ook de zaterdagavond zal geheel in het teken van de muziek staan. Op zondag 19 oktober tenslotte zal er in de kerk een H.Mis worden opgedragen, welke H.Mis zal worden opgeluisterd door de Zangers van St. Frans uit Venray. Na deze H.Mis zal het feest in de tuinbouwloods worden besloten met optredens van enkele showkorpsen en joekskapellen

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 15