lid kunnen worden van onze club. Maar al heb je misschien al van alles gehoord jullie zuilen be slist nog wel vragen hebben. Daarom willen we jullie graag uit nodigigen om kennis met ons te komen maken. We willen dit graag doen op maandag 22 september om 18.30 uur in ons tijdelijke clublokaal naast het parochiehuis. Wij zullen jullie dan proberen uit te leggen wat C.O.Z.O. is en wat onze activiteiten zijn. Jullie kunnen dan thuis samen met je ouders overleggen of jullie lid willen worden. Dus ook als je nog niet zeker weet of je lid wilt worden ben je van harte welkom tot ziens allemaal op maandag 22 september. groetjes Jacqueline, Hubertine, Mariet. C.O.Z.O. Attentie C.O.Z.O. Attentie_C 0_.Z_10_1_Attentie_C_10;Z_10J_ Snackbar "IRVI" telefoon 84668 Kermis zaterdag geopend vanaf 11.30 uur Kermis zondag geopend vanaf 13.00 uur Kermis maandag en dinsdag geopend vanaf 15.00 uur. Woensdag 17 september GESLOTEN. Prettige kermisdagen. Irma en Vic. Bonants PRINSES BEATRIX_FONDS Wij willen vooruit.' Het Prinses Beatrix Fonds hoopt in 1981 het 25- jarig jubileum te vieren, dat wil zeggen dat het dit jaar 24 jaar bezig is ge weest om de onder haar doelstelling vallende gehandicapten en alles wat daarmee samenhangt te helpen. U weet dat dit multiple sclerose-spina bifida-, spierdystrofie- Chorea van Huntington- en poliopatiënten betreffen. In 1980 werd wederom een groep gehandicapten onder de doelstelling van het Prinses Beatrix Fonds opgenomen, te wetende Parkinson patiënten 10

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 12