S.V.OOSTRUM afd. Tennis. Beste Tennisvrienden, Zoals bekend, hebben wij aan alle leden de gelegenheid gegeven niet-leden te introduceren, echter alleen in de periode van 1 juli 1980 tot 15 augustus 1980. Nu is deze periode afgelopen en nu mag er dus niet meer geïntro duceerd worden. Het experiment is ons goed bevallen. Enkele dorpsgenoten waren zo enthousiast, dat zij nu alsnog lid zijn geworden. Voor opmerkingen van uw kant houden we ons aanbevolen. Volgend jaar weer De uitslagen van het huisvrouwentoernooi zullen op het publica tie-bord worden opgehangen. Twee wedstrijden zijn nog niet gespeeld. Indien de betreffende dames deze wedstrijden nog willen inhalen, verzoeken wij die wedstrijden zelf te regelen en de uitslagen op het publicatie-bord bij te schrijven. De senioren-ledenlijst van de T.C. is klaar. Leden die deze lijst graag willen hebben kunnen deze gratis krijgen bij onze secretaresse, Mevr. R. Custers, Oirloseweg 6, tel. 87275. Net als vorig jaar stellen wij ook nu weer instruktieboekjes (spelregels e.d.) ter beschikking voor de prijs van 2,50 per stuk. Ook deze kunt u krijgen bij Mevr. R, Custers. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- AFDELING TENNIS ONDERLINGEKOMPETITIE Er hebben zich 22 dames en 26 heren opgegeven voor de onderlinge kompetitie. De poule-indeling is als volgt: DAMES Poule 1. MBus W. Leyen S. Oudenhoven M. Philipsen H. Volleberg Poule_2 Th. Groenen W. Janssen C. Laurensse T Linders M. Schelbergen 8 Poule 3. J. Aarts M.t.Brummelhuis M. Daniëls T. Kusters J. Verhaegh G. Wilms Poule 4. G. Arts R. Beckers M.L. Janssen L. Linders M. Rijs A. Selder

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 8