CAÏlNAVALESKE_ZANGGROEP "TE OOSTRUM De belangstelling is weer gestegen. Het aantal enthousiaste zan gers is reeds opgelopen tot dertien, waaronder de waarschijnlij ke begeleider. Op woensdag 3 september a.s. om 20.30 uur zal de oprichtingsvergadering plaatsvinden bij café Vermeulen. Wij ver wachten dan ook alle personen, welke zich hebben opgegeven, op deze vergadering. Mannen, die misschien alsnog zijn geïnteres seerd, zijn eveneens welkom. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Na een vakantieperiode van 2 maanden beginnen wij op maandag 1 september a.s. weer met onze wekelijkse aktiviteiten voor de jeugd van Oostrum. Jongens en meisjes die de lagere school be zoeken kunnen lid worden van A.D.O.R. Wekelijks is er een bij eenkomst van li uur. De groepen zijn niet groter dan 20 kinde ren per groep. Bij iedere groep zijn minimaal 2 leiders/sters aanwezig. In de wintermaanden en bij slecht weer bestaan de ak tiviteiten hoofdzakelijk uit knutselen en spelaktiviteitenDe kinderen kunnen dan op hun eigen manier in een ontspannen sfeer bezig zijn met diverse materialen, zoals klei - hout - linodruk papier - verven enz. Tevens zijn er diverse gezelschapsspelen, zelfs een tennistafel is aanwezig. In de zomermaanden trekken wij er zoveel mogelijk op uit, Er worden dan veel buitenspelen georganiseerd of we trekken de bossen in. Natuurlijk worden ook de jaarfeesten niet vergeten zoals: St. Nicolaas - Kerstviering - Karnaval - Pasen en de jeugdmarkt. Als Uw zoon/dochter lid wil worden van A.D.O.R., vult U dan on derstaande strook in en geeft U die dan af bij kapsalon Ver- haagh. Kinderen die op het einde van het vorige clubjaar lid wa ren, hoeven zich niet aan te melden; zij krijgen deze week hog een uitnodiging thuis. Naam: Geboortedatum Adres Handtekening o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 7