ZEsKAMP Na 2 maanden koortsachtig organiseren durfden wij de knoop door te hakken. De verenigingen werden uitgenodigd, de spellen werden in elkaar getimmerd en gebonden, alle technische en hygiënische snufjes werden nog even snel verbeterd en het feest kon beginnen. Het belangrijkste aspekt bleek ons eens een keer mee te zitten, want het weer was uitermate geschikt om buiten gezellig te kun nen vertoeven, en men vond het ook niet erg als het bij Zeskamp zo onmisbaar water per ongeluk richting toeschouwers ging. De verenigingen bleken genoeg sportieve mensen te bezitten om goede teams te kunnen vormen; er werd dan ook danig om gestre den wie de eerste prijs in ontvangst zou mogen nemen. Naarmate de strijd vorderde bleek de Ruiterclub te bewijzen dat volbloed in de aderen kracht- en doorzettingsvermogen teweeg brengt; ze eindigden dan ook als veruit de beste. Ook het oudercomité liet de jongeren eens even zien hoe je zo'n werkje met tactiek en teamwerk op moet knappen en eindigde op een welverdiende tweede plaats. Ook de andere verenigingen streden om het hardst en er werd ondanks de pech, modder en groene zeep veel lol gemaakt onder de verenigingen zelf. Wat de pech betrof konden we vaststellen dat deze gelukkig niet zo erg heeft meegespeeld, want onze EHBO-ers hebben maar één enkele keer in hoeven te grijpen. Kortom: het zat ons eigenlijk allemaal ontzettend mee; we had den goed weer, een goede presentator (die we bij deze ontzet tend willen bedanken, niet alleen voor het presenteren maar ook voor het oplossen van sommige probleempjes die ontstonden tijdens de jurering). De muziekinstallatie lag in de vertouw de handen van stage-frightdie bij storinkjes deskundig en effectief optrad, zodat onze toeschouwers weer snel op de hoogte gehouden konden worden. Zonder zulke hulpzame mensen was het ons waarschijnlijk niet gelukt om deze zeskamp tot een prettig succes te brengen. Ook hier blijkt weer: Samen staan we sterk. Wij vinden dat zoiets beslist voor herhaling vat baar is en willen iedereen bedanken voor deze prachtige dag die zonder jullie nooit had kunnen plaatsvinden. Wij hopen dat het samenwerken met jullie een keer zal leiden tot één grote club. Ontzettend bedankt! De leden van Jongerensociëteit O.J.C. Iduna. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 2