AGENDA 5 juli Harmonie, oud papier ophalen 7 t/m 12 juli Kamp C.O.Z.O. Swalmen 2 aug. Kamp in Nijmegen voor Dl of D2-spelers die met augus tus overgaan naar de C en C- en B-spelers. Jeugdvoet bal aug. Wandeloriëntatietocht L.V.B. 16 sept. Openbare vergadering werk-comité in café Vermeulen 20 oktOpenbare vergadering werk-comité in café van Dijk 3 nov. Voorzitters-vergadering werk-comité Bowling-baan 17 nov. Openbare vergadering werk-comité in café Vermeulen 15 dec. Openbare vergadering werk-comité in café Vermeulen o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o Enkele punten. 1. Er zijn verschillende jongens, die nog geen pasfoto ingele verd hebben. Deze moeten deze week binnen zijn. 2. Tot 15 juli kunnen de jongens van B en C-jeugd en de D-jeugd, die over gaan naar de C-jeugd, zich opgeven voor het jeugd kamp van 2 tot 9 augustus in Nijmegen. 3. Wanneer er jongens zijn, die het volgend seizoen geen lid meer van jeugdvoetbal willen zijn, worden gevraagd dit door te geven op Geysterseweg 3. 4. Zoals vorige jaren willen wij ook dit jaar weer vragen aan ouders die een tent hebben en die ze in de week van 2 tot 9 augustus zelf niet nodig hebben, aan ons willen uitlenen. Graag doorgeven op Geysterseweg 3. Jeugdleiders o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5 en 6 juli Vanaf zaterdagmorgen 8 uur tot zondagavond 24 uur nemen waar voor de patiënten van de huisartsen: Dr. Bloemen - Lankveld - van Thiel - Francken - De Muinck Keyzer en Wittgen: Dr. van Thiel, Patersstraat 30, tel. 81887 8 WEEKENDD IENSTEN_HIJ 3[ S ARTSEN

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 8