Waarschijnlijk ga ik zelf een paar dagen naar mijn familie in Breda, maar voor de rest van de vakantie blijf ik voor U allen beschikbaar. Aan alle vakantie-gangers - goede reis, een fijne, ontspannende tijd, en een behouden thuiskomst in blakende gezondheid. MENSEN_OP_REIS Heer ik bid U voor alle mensen op reis, op vakantie aan zee, of in het bergland, met de auto langs de weg met trein of vliegtuig. Laat hen genieten van zoveel mooi's dat hun overal geboden wordt als een geschenk uit Uw hand. Want overal geeft U ons tekens, tekens van Uw liefde voor ons. In de Bijbel heten kinderen: "een geschenk uit de hemel", een mooie en rake typering. Ze zijn als bloemen in de knop. Ze zijn als kleine sterretjes aan de grote hemel. Als je ze goed be kijkt, dan zijn het allemaal veelbelovende wondertjes, het vraagt alleen aandacht en verzorging. Over zo'n wonderlijk wezentje verheugden zich Joof en Ton TeeuwenWitte Vrouwenstraat 20, toen zij 22 juni hun zoontje Sef als een geweldig geschenk van God in hun huiselijke kring mochten verwelkomen en stralend van vreugde aan Mieke haar broertje konden tonen. Aan aandacht en verzorging zal het Sef niet ontbreken want op school heeft Joof wel bewezen, dat hij een grote kindervriend is en dat alle kinderen zijn warme belangstelling en aandacht hebben en Ton doet daar zeker niet voor onder. Joof en Ton, van harte proficiat met deze gezinsuitbreiding, met jullie tweede kind, met jullie zoontje SEF, jullie droomwens. Veel vreugde, zon en geluk met en vóór SEF, die wij ook van harte welkom he ten in onze parochiegemeenschap. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GEMENGD_K00R Zaterdag 4 juli om 19.00 uur Avondmis o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 6