Rechtsbijstandverzekering Gaat U met de auto naar het buitenland: Zorg dat U in het bezit bent van een rechtsbijstandverzekering. Ofschoon tijdelijke dekking mogelijk is, gaat toch de voorkeur uit naar een doorlopende dekking. Gelukkig zijn veel gezinnen tegenwoordig in bezit van gezinsrechtbijstandverzekeringDeze polis mag eigenlijk in geen enkel gezin ontbreken. Wij hebben geprobeerd U op deze wijze enige informatie te ver schaffen omtrent een aantal zaken, die vooral in deze tijd van het jaar voor U van belang kunnen zijn. Gaarne zullen wij U nadere inlichtingen verstrekken en U van advies dienen. Vakantiereizen. Bent U op het laatste moment nog geïnteresseerd of er nog speciale vakantie-aanbiedingen zijn: neem dan met ons kontakt op. Er komen regelmatig aanbiedingen binnen, vooral op gebied van vliegreizen; met name natuurlijk buiten de bouwvakvakantie periode. Wij vestigen tevens Uw aandacht op de speciale groepsreis naar Oostenrijk; vertrekdatum 1 september. De voorjaarsreis is bij zonder suksesvol verlopen. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot onze bank. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- NOBEL_NIEUWS Zondag 8 juni werd door twee leden van onze club deelgenomen aan het concours te Broekhuizenvorst Hier wist Theo Staaks met Orion een eerste prijs te behalen voor ind. dressuur klasse L 11. Theo, van harte gefeliciteerd Het bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Gevonden op de tennisbaan'. Draagtas met bos - sleutels hand- en zakdoek. Terug te bekomen: RedaktieadresMgr. Hanssenstr. 44. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 6