JEUGDVOETBAL UITSLAGEN_VAN_ZATERDAG_14_juni_^80^ Bij het finaletournooi Polio 1980 in Blerick behaalde onze E- jeugd (jongens van 8 tot 10 jaar) de eerste plaats. Zij kwamen hiermee in het bezit van de Polio-wisseltrofee Regio I en een mooie beker. Dit is een prachtige prestatie. Jongens, leidster en leiders van harte proficiat. Onze D-jeugd behaalde de vierde plaats in hun afdeling. D-Jeugd De jongens die niet naar Remscheid geweest zijn gaan a.s. zater dag 21 juni naar de Beekse Bergen in HilvarenbeekZe vertrekken bij café Vermeulen om 8.30 uur en komen 's avonds rond 19.00 uur weer terug. Jongens, wij wensen jullie een heel fijne dag toe. Pasfoto^s Jongens, denk aan een pasfoto: Voor 1 juli moet je een pasfoto ingeleverd hebben op Geysterseweg 3. Alleen die jongens waarvan hun naam de vorige week in het Oostrums Weekblad vermeld stond. Kamp Zoals voorgaande jaren gaan we ook dit jaar wederom op kamp in Nijmegen. We vertrekken zaterdag 2 augustus en komen zaterdag 9 aug. voor 6 uur terug. Alle Dl of D2 spelers die met augustus overgaan naar de C en C en B-spelers mogen mee. Het kampgeld is 75,00. Voor 15 juli opgeven op Geysterseweg 3 en het kampgeld afdragen. Verdere gegevens volgen. De jeugdleiders. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- TEK00P Bloeiende Geraniums en diverse soorten perkplanten in knop of bloei o.a.: Ageratum, Salvia, Petunia, Ijsbloem, Begonia, Dahlia, Vlijtig liesje, Afrikanen, dubbel en enkel enz. enz. Tevens potgrond voor tuin en bloembak 5,00 per zak. P.J.M. Verrijdt Geysterseweg 29, Oostrum 2 a

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 2