SPEELTERREIN OUDE WATERMOLEN Zoals iedereen kan zien krijgt het speelterrein rond de Oude Wa termolen steeds meer zijn definitieve vorm. Toch moeten er nog diverse werkzaamheden verricht worden en willen wij vóór de va kantie het terrein klaar hebben dan zal het alle hens aan dek geblazen zijn. Dus mensen uit Oostrum, lees dit artikeltje niet alleen,maar steek, als het effe kan, ook mee de handen uit de mouwen. Wat er nog allemaal moet gebeuren? Op de eerste plaats de afwerking van het timmerwerk rond de speelburcht en het prieel bij de zandbak. Alhoewel het grootste gedeelte klaar is, zijn er nog talloze afwerkingszaken. Op dit moment komt het werk toch wel wat teveel neer op de schouders van een kleine vaste kern. Dus collega-timmerlui, toon Uw waardering voor het werk van dit groepje en kom ook eens een avond of zaterdag helpen. Op de tweede plaats moet de graaf-speelplaats nog afgewerkt wor den. Als alles goed gaat, komen a.s. vrijdag de houten palen, die hiervoor nodig zijn. Dat betekent dat we er zaterdag a.s. nog eens royaal tegen aan kunnen. Wij rekenen daarom zaterdag op de komst van een grote groep van de zgn. "ongeschoolden" ofwel de leveranciers van "hand en spandiensten". Tenslotte moet het verharde sportterrein nog worden aangelegd. Hierover kan thans nog niet zoveel gezegd worden. Wij hopen alleen, dat als er t.z.t. een beroep op U gedaan wordt» dit niet tevergeefs zal zijn. Kom op mensen uit Oostrum, wij rekenen op UI De werkgroep. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o JEUGDVOETBAL Nog enkele punten voor de reis naar Remscheid a.s. zaterdag 7 juni: We vertrekken om 7 uur bij café Vermeulen. De B-jeugd gaat bij de jeugdleiders in de auto. Zij brengen mee: pas - voetbalspul len - toiletartikelen - geld voor eigen consumptie voor de avond. Vertrek B-jeugd op zondag 11.30 uur. C - D en E-jeugd gaan in de bus op 7 jongens na, die met de auto meekunnen. Deze jeugd moet hooguit 10 Mark meenemen. Dit is vol doende. Ook broodjes voor 's avonds meenemen. C en E-jeugd voet balspullen meenemen. We hopen rond 10 uur weer in Oostrum terug te zijn. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 5

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 5