PIc^ICK_VOOR_ALLE_BEJAARDEN_UIT_DE_GEMEENTE_VENRAY. Op dinsdagmiddag 24 juni a.s. wordt in de tuinen rond het bejaar dencentrum "Het Schuttersveld11 een bijzondere aktiviteit gehou den voor alle bejaarden uit Venray-kom en de kerkdorpen. Dit eve nement heeft de naam "Picknick Venray 1980" gekregen vanwege het "buitenkarakter" van het feest. De organisatie van deze middag is in handen van de centrale be jaardenverenigingen, het Open Bejaardenwerk en "Het Schutters veld". De voorbereiding van deze middag is thans in volle gang. In de coördinatiecommissie van "Het Schuttersveld" is de idee ontstaan om, in navolging van een bijzonder geslaagde picknick voor bejaarden in Zuid Limburg, iets dergelijks in Venray te or ganiseren. In tegenstelling tot het gebeuren in Stein wil men zich echter in Venray beperken tot alle bejaarden van Venray en kerkdorpen, ongeacht of zij bij een bejaardenvereniging zijn aan gesloten. Met andere woorden: alle bejaarden uit de gemeente Ven ray worden op dinsdagmiddag 24 juni in de tuinen rond "Het Schut tersveld" verwacht om zich eens fijn te ontspannen. Het wordt een gezellige middag buiten. Men kan deelnemen aan wat spelletjes uit het bekende spelenpakket van C.R.M., men kan genieten van een drankje en een hapje of zó' maar lekker zitten en kijken hoe anderen zich vermaken. Het geheel wordt muzikaal opgeluisterd door een ouderwets draaiorgel. Bij de spelen worden verschillende teams gevormd. Men krijgt dan teams uit de kerkdorpen, uit Venray-kom en "Het Schuttersveld" die het tegen elkaar opnemen. De entree is geheel gratis. De Picknick begint om 1 uur. Als het op 24 juni slecht weer is, wordt het evenement uitge steld tot donderdag 26 juni. Maar voorlopig houdt men het op een buitengebeuren-met-zon op de 24ste. Omdat de organisatoren graag willen weten op hoeveel deelnemers mag worden gerekend, wordt men verzocht zich van te voren te mel den bij een van onderstaande adressen. De aanmelding moet vóór 15 juni a.s. gebeuren. Aanmeldingsadressen: Voor Castenray: mevr. W. Künnen-HermansLollebeekweg 6a; tel.: 04787-270. voor Heide: de heer J.H.Janssen, Heidseweg 35; tel.: 04780-81708 voor Leunen: de heer A. Hellegers, Laagriebroekseweg 18; tel.: 04780-82503. voor Merselo en Vredepeel: mevr. Hoedemakers, Endepoel 2; tel.: 04786-330. voor Oirlode heer Maessen, Boddenbroek 7; tel.: 04787-303, voor Oostrum: de heer Joosten, Stationsweg 100; tel.:04780-82360 voor Smakt-Holthees: mevrJWeijersBroek 2; tel.:04782-534, voor Venray-kom:

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 3