Beste ouders, jongens en meisjes, Op 19 - 20 - 21 - 22 juni vindt dit jaar voor de 22e keer de jeugdvierdaagse plaats. Ook dit jaar neemt de school aan dit evenement deel. De te lopen afstanden zijn als volgt verdeeld: oudste kleuters (5 jaar) klas 1 en 2, 5 km. klas 3 en 4, 10 km. klas 5 en 6, 15 km. De starttijden zijn als volgt: op 19 - 20 - 21 juni om 17.30 u. Op zondag 22 juni wordt voor de diverse afstanden de tijd nog bekend gemaakt. Op zondag staat n.l. weer het défilé gepland. Het inschrijfgeld bedraagt ƒ5,- per persoon voor vier dagen. Onder de rust krijgen de kinderen een consumptie aangeboden. De groepen van Oostrum lopen in oranje T-shirt en blauwe rok of broek. Het oranje T-shirt krijgen ze bij het inschrijven op school. Anders als andere jaren zal het vervoer zijn. Wij zouden U willen vragen of iedereen er zelf voor wil zorgen, dat zijn kind op tijd aan de Wetteling (sporthal) is. Dit, omdat het ver voer andere jaren nogal wat problemen opleverde. Op school is de inschrijving op vrijdag 6_juni van kwart voor vier tot half vijf. Inschrijfgeld meebrengen. Zorg, dat Uw kind op tijd laat in schrijven. Dit i.v.m. het samenstellen van groepen en leiding. Voor nadere informatie: M. Weys Stationsweg 175 Tel. 81656. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o AGENDA 7 juni: Vormsel 6e klas juni: Middag voor de kinderen van onze leden N.K.V. 7 juni: Reis naar Remscheid van alle jeugdleden en leiders 7 juni/ 8 juni: 9 juni 9 juni 10 juni: 14 juni: 14 juni: 14 juni: 14 juni: juni 16 juni: 22 juni: 23 juni: 15 Harmonie, bezoek aan Altrich Bestuursvergadering A.D.O.R. Ledenvergadering buurtvereniging Zuid 20.00 uur zaal "De Karklingel" Jaarvergadering S.V. Oostrum voetbal Harmonie, Peeltoernooi te Meterik Jeugdmarkt A.D.O.R. Finale poliotoernooi in Blerick voor de Dl en El Harmonie, oud papier ophalen Reis voor Dl Openbare vergadering Werkcomité Café van Dijk Harmonie, inhalen Jeugdvierdaagse Venray Groepsvergadering A.D.O.R.

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 15