SACRAMENTSPR0CESS IE Onze jaarlijkse Sacramentsprocessie zal dit jaar plaatsvinden op zondag 15 juni. Bij goed weer zal de Eucharistieviering op Transcedron gehouden worden. Meer hierover in het volgend nummer van het Oostrums Weekblad. Uw pastoor. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o De ronde van Oostrum is voor onze vereniging een groot succes geworden. In alle categorieën hebben onze renners zich goed la ten zien. Als eerste kwamen de jeugdrenners aan de start. Na een spannende wedstrijd kwam Mark Lemmen als winnaar over de streep. Mark is in deze jeugdcategorie niet meer bij de eersten weg te denken. Ook voorin het peleton eindigden Michel Willemse en Patrick Hoek. Bij de adspiranten kwamen zowel de broers Kurt en Piet Willemse als Norbert Kersten niet helemaal uit de verf. De gentleman Koers gaf veel spanning. In de laatste fase van de strijd ontstond een kopgroepje met daarin de sterk fietsende Theo Raymakers en Drees Willemse. In de eindsprint kwamen ze op de 3e en 4e plaats. Hoogtepunt was wel de seniorenkoers over 70 km. Ook hier een aantal Oostrumse kanshebbers. Vanaf de start werd er enorm hard gefietst en na enkele ronden ontstond een kop groepje met o.a. favoriet Piet Engbersen en Nick Reijnen. Halver wege koers was de kopgroep geslonken tot 4 man, met als animator Piet Engbersen. Nick Reijnen was in een achtervolgende groep te rechtgekomen. Een 3-tal ronden voor het einde sprong Piet Engber sen weg bij zTn medevluchters en kwam met voorsprong als winnaar over de streep. Nick Reijnen legde beslag op de 6e plaats. Al met al een geslaagde wielermiddagDank aan allen die deze ronde mogelijk gemaakt hebben. o-o-o -o-o-o-o -o -o-o-o -o-o-o-o-O-o-o-O-o-o-O-o-o-o-o-o-o-o-o-O-O 14

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 14