een leuk kraampje of iets dergelijks te maken. Kom je daar zelf niet mee klaar, vraag dan je vader of moeder of ze jou een hand je willen helpen. Het programma voor deze dag ziet er als volgt uit vanaf 10.30 uur: kan er begonnen worden met het opbouwen van de kraampjes 12.00 uur: is er een gezamenlijke pick-nick op het "Markt plein"; 13.00 uur: opening jeugdmarkt; 15.00 uur: ballonnenwedstrijd. Verder is er op het "Marktplein" een pottenbakster - de magische trommel, waar iedereen zijn eigen schilderstuk kan maken - ver- zoekplatenprogramma - koffie - limonade - pannekoeken. BALL0NNENWEDSTRIJp In de week van vrijdag 6 juni tot vrijdag 13 juni komt de lei ding van A.D.O.R. bij U aan de deur met kaartjes voor de bal lonnenwedstrijd. Deze kosten 1,- per stuk. Jongens en meisjes tot ziens op de "Markt" A.D.O.R. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o GESLAAGDE_WIELERRONDE De organisatie van de Wielerronde kon tevreden zijn! Veel toe schouwers zouden het wielerspektakel aanschouwen. Ber van Dijk had geluk, hij mocht het prijzengeld verdubbelen aan de winnaar Engbersen De jeugdwedstrijden konden plaatsvinden met een miniem aantal deelnemers. Volgend jaar hopelijk wat meer deelname. De middenstanders in Oostrum zijn we veel dank verschuldigd daar niet alleen financieel de ronde gesteund werd maar ook sportief aan de ronde werd deelgenomen. Veel toeschouwers zagen de midden standers weer eens op de fiets! Hartelijk dank heren voor de deelname De oplossingen, wat betreft de huisnummers, kunnen tot en met zaterdag ingeleverd worden bij: H. Kessels en JKreutz Herenpasweg 3 Wester Thienweg 17 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 11

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 11