VANUIT DE_KLEUTERSCHOOL Beste ouders, Afgelopen maandag zijn we met de jongste kleuters aan het pro ject "ons lichaam" begonnen. Dit betekent, dat de meeste acti viteiten, die we op de kleuterschool doen, afgestemd zijn op dit thema, zoals b.v.: leergesprekjeslichaamsdelen benoemen en bespreken wat de func ties ervan zijn oefenen van begrippen: - groot - klein, b.v. met behulp van de meetlat de kleuters meten - lang - kort vertellingen en versjes muzikale vorming: luisterspelletjes het liedje dat we aanleren: melodie: zie ginds komt de stoomboot. Kijk dit is m'n voorhoofd en dit is m'n kin M'n neusje, dat zit er precies middenin Kijk dit zijn m'n ogen en dit is m'n haar M'n oren die zitten één hier en één daar. vriendelijke groeten de leidsters van de kleuterschool. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KLEUTERSCHOOL Aan de ouders Omdat de ouderbijdrage nog niet door alle ouders is voldaan,vra gen wij U om dit zo spoedig mogelijk te doen. De ouderbijdrage is 50,- per jaar. Kinderen, die na de Kerstvakantie op school zijn gekomen, moeten 30,- betalen en de kinderen, die na de Paasvakantie zijn gekomen 10,-. Het bedrag kunt U overmaken op de Rabobank, bankrekeningnummer 14.00.00.852 t.n.v. Stichting Katholiek Onderwijs Oostrum, afd. Kleuterschool, Watermolenstraat 3, Oostrum. Alvast bedankt Marly, Dorien en Margreet. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o JEUGDMARKT Zaterdag 14 juni a.s. organiseert A.D.O.R. weer een jeugddag. Zowel leden als niet-leden van A.D.O.R. kunnen hieraan meedoen. Centraal staat de jeugdmarkt, waar de kinderen hun koopwaar aan de man kunnen brengen. Jongens en meisjes, jullie hebben nog lj week de tijd om je spulletjes bij elkaar te zoeken en om nog 10 9

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 10