SV.Oostrura_Afd^_Tennis Jeugdtournooi op zondag 15 juni a.s. Nu de senioren het Pinkster-tournooi achter de rug hebben heeft 't bestuur v.d. afd. Tennis van SV.Oostrum besloten een soort gelijk tournooi te organiseren voor alle jeugdleden (t/m 17 jaar) Het tournooi zal worden georganiseerd op zondag 15 juni a.s. In principe zullen alle wedstrijden worden gehouden van 13.00 u. - 18.00 uur, tenzij natuurlijk het aantal inschrijvingen zo groot is dat er meer tijd nodig zal zijn. Er wordt vanuit gegaan dat er dubbel partijen zullen plaats vinden en in ieder geval zal met leeftijd 'rekening worden gehouden. Wie zin en tijd heeft kan zich opgeven vóór_zaterdag 7_juni_bijj_ Mevr. G.Wilms, tel.: 83546 en R.Zeelen, tel.: 81858. In 't Oostrums Weekblad van donderdag 12 juni zal dan alles over 't verdere verloop bekend gemaakt worden. Het bestuur vraagt nu reeds begrip van de senioren voor 't feit dat op deze tournooi-middag de banen bezet zullen zijn. U kunt daar dus nu reeds rekening mee houden. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-Q-o-o-o- SV.Oostrum Afd. TENNIS HUISVROUWENTOERNOOI Evenals verleden jaar zal er ook dit jaar, bij voldoende belang stelling, een z.g. huisvrouwentournooi worden gehouden. Afhankelijk van de belangstelling zal er op vier achtereenvolgen de donderdagen en vrijdagen worden gespeeld, 's morgens en/of 's- middags. De eerste wedstrijden zijn op resp. donderdag 13 juni en vrijdag 14 juni. Aanmeldingen dienen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad telefonisch te geschieden bij Mevr. G.Wilms, tel.: 83546. Bij aanmelding kan men de voorkeur voor tijdstip en enkel- of dubbelspel opgeven. Bij de uiteindelijke opstellingen zullen wij trachten met de diverse wensen zoveel mogelijk rekening te hou den. Datgene zal hierbij bepalend zijn waarvoor de meeste animo bestaat De spelschemas worden een week van te voren in Oostrum's Week blad bekend gemaakt. Het Bestuur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 2

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 2