S REDAKTIEADRESMgr. Hanssenstraat 44 9e Jaargang No. 22 RABOBANK No. 14.00.01.751 29 mei 1980 COPIJ INLEVEREN VOOR MAANDAGAVOND 21.00 uur. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Verkorte notulen_openbare_vergadering_van_het_Werkcomité_op 19_mei_198(K De pastoor maakt kennis met nieuwe inwoners van Oostrum en zal hen de Oostrums Wegwijzer overhandigen. De apothekers in Venray zullen nogmaals benaderd worden over een op te richten uitgifte-post voor medicijnen zoals in Merselo en Ysselsteyn. De provincie is via de Gemeente gewezen op de gevaarlijke spoor vorming op de Wanssumseweg De beleidslijnen Gemeente Venray zullen nogmaals worden doorge nomen. De schriftelijke reakties zullen naar de Gemeente gezon den worden. Uit de evaluatie kleine kernen werd duidelijk dat mensen die in Oostrum wonen maar nog niet autochtoon zijn voorrang hebben op mensen van buiten Oostrum bij aanvragen van woningen, bouwkavels ed Ook zullen Oostrummers die noodgedwongen 5 jaar of langer buiten het dorp moeten wonen niet hun autochtoniteit verkiezen. Zij moe ten wel ingeschreven blijven voor een woning in Oostrum. De groen-voorzieningen zullen niet door een adviesburo maar door de dorpsraad zelf geïnventariseerd worden. De leden van het Werkcomité zullen weer hun medewerking verle nen aan de organisatie van de sakramentsprocessie op 15 juni a.s Er werd melding gemaakt van vernielde ruiten door voetballende jeugd bij de Hork, van klandestine verbreding van het Oostrumse veld en van gevaarlijke toestanden bij het voormalige pand Pel- zer aan de SpurkterdijkDe volgende openbare vergadering is op maandag 16 juni 20.00 uur in Café van Dijk. Het Werkcomité. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 1 OOSTRUM WEEKBLAD

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 1