AGENDA 25 mei 26 mei 29 mei 31 mei/ 1 juni 1 juni 7 juni juni 7 juni 7 juni/ 8 juni 9 juni 10 juni 14 juni: 14 juni: 16 juni 22 juni 23 juni 27 juni 7 t/m 12 juli: Tamboerkorps naar Venray Leidersvergadering A.D.O.R. Bowlen ter afsluiting jaarprogramma N.K.V. Harmonie, Blasicdagen te Kerkrade Wielerronde T.W.C. Vormsel 6e klas Middag voor de kinderen van onze leden N.K.V. Reis naar Remscheid van alle jeugdleden en leiders Harmonie, bezoek aan Altrich Bestuursvergadering A.D.O.R. Jaarvergadering S.V. Oostrum voetbal Harmonie, Peeltoernooi te Meterik Jeugdmarkt A.D.O.R. Openbare vergadering Werkcomité Café van Dijk Harmonie, inhalen Jeugdvierdaagse Venray Groepsvergadering A.D.O.R. Feestavond S.V.O., afd. voetbal - tennis Kamp C.O.Z.O. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DANKBETUIGING. Tijdens de afscheidsreceptie gehouden i.v.m. het beëindigen van mijn werkzaamheden bij de P.T.T. was het een genoegen vele Oostrumse mensen te begroeten. Voor de vele attenties in welke vorm dan ook zeg ik U hartelijk dank Speciaal dank aan de Karnavalsvereniging voor hun origineel kadeau, tevens de Eikenhofkapel voor de muzikale hulde. Anny Kessels Duykers Herenpasweg 3 5807 AP OOSTRUM L.B. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Bezoekt 1 juni de Wielerronde van Oostrum. Voorwedstrijden jeugdigen vanaf 9 jaar t/m 14 jaar, zowel meisjes als jongens, afstand per leeftijdsgroep 2 kilometer, twee km.. Opgave en inlichtingen bij Jan Kreutz Wester Thienweg 17 Oostrum. Ook vele prominenten en Oostrumse middenstanders komen aan de start -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 3

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 3