seizoen, die zich helaas voor dit werk niet meer herkiesbaar stellen. P.S. De rechtsback kan zijn onderbroek gewassen en wel terug halen bij de leider. ZONDAG 1_JUNI_WIELERR0NDE_TE_00STRUM PROMINENTENRIT EN JEUGDWEDSTRIJDEN_VOORAE\ Zoals U weet ié het 'n traditie geworden de wielerronde van Oostrum. Dit wielerspectakel is niet mogelijk zonder de grote steun van adverteerders. Ook de geldelijke steun van bewoners aan het parcours is voor de organisatie bijzonder welkom. Dit jaar hopen we succes te hebben door gedeeltelijk jeugdige inwoners van Oostrum aan de start te krijgen. De leeftijd van zowel meisjes als jongens zal 10 - 11 en 12 jaar zijn. Ook de 13 14 jarigen mogen op de fiets hun krachten meten. De jongens en meisjes starten gelijk maar worden apart geklasseerd. Voor elke leeftijd is er een rit. De rit gaat 25 lun bedragen. Inlichtingen en opgave Jan Kreutz W.Thienweg 17. Ook de verschillende Oostrumse adverteerders gaan bepalen wie het snelst op de fiets is. Alleen het feit deze mensen op de fiets te zien is al een bijzonder gebeuren. Als gastspeaker is voor deze wedstrijden gecontracteerd de Heer Jos v.d. Beuken te Horst. Ook 'n miss om de diverse winnaars van bloemen te voorzien is uitgenodigd de jeugdige Venlose schone Dorri Gielen. Om 13.00 u. gaan de wedstrijden beginnen voor renners van de N.W.B. Jeugd Aspiranten A B. Gentlemen en het klapstuk de senioren met als grote favoriet voorzitter Piet Engbersen van onze club. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- TE KOOP: Perkplanten: o.a. Afrikanen, salvia's, petunia's, ageratum, lobelia, ijsbloem, dahlia, nicoleana, olyssum, begonia, leeuwenbek, geraniums en hang-geraniums -ii P.J.M. Verrijdt, Alles eigen kweek. Geysterseweg 29, Tevens potgrond 6,00 per 50 ltr. Oostrum. o

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 8