Lottum 2 ~_0ostrum_20_-_l_L Afgelopen zaterdag (6 uur 's avonds) traden de reserve-teams van Lottum en Oostrum aan, in het sportpark van Wittenhorst, voor een beslissende degradatiewedstrijd in de 2e klasse. Aangezien het eerste team van Oostrum promoveerde naar de eerste klasse, was het van het grootste belang dat het 2e team zijn plaats in hun klasse zou behouden. Oostrum en het onder protest spelende Lottum startten beide fu rieus Al snel begon Oostrum de wedstrijd naar zijn hand te zetten, het geen zich uitte in enkele goede kansen en sterk aanvalsspel. Reeds na tien minuten werd een schitterende opgebouwde aanval, via M. Custers over rechts, met een magnifieke kopstoot door T. Kessels (drie glazen melk per dag) afgerond; 0-1 Op het mid denveld werd Lottums sterkste speler door vaste bewaker H. v.d. Water, goed in bedwang gehouden, zodat Lottum geen kans kreeg in hun wedstrijdritme te komen. Even later bleek duidelijk dat het tweede team in hun leider, een groot voorbeeld zag betreffende het plotseling aanroepen van de sprintcapaciteiten, toen hij achterna gezeten door de scheidsrechter het veld diende te ver laten. Dankzij het sublieme spel dat Oostrum ten toon spreidde ontston den er vele gevaarlijke situaties voor het Lottumse doel. Bij een van deze aanvallen kon T. Broeren de bal voor de voeten van H. Fleurkens deponeren, die op zijn beurt onmiddellijk in schoot, maar zijn schot nog net geblokkeerd zag door een toeval lig op de juiste plaats staande goalie. Zo werd de eerste helft afgesloten met een 0-1 stand in het voordeel van Oostrum. Een hogere voorsprong zou op dit moment echter zeker verdiend zijn. Het eerste kwartier van de tweede helft leverde hetzelfde spel- beeld op. Hierna kreeg Lottum meer greep op het spel, hetgeen leidde tot enkele hachelijke situaties voor het Oostrum-doel. Zoals in voorgaande wedstrijaen, was het ook nu weer W. Kunzler die als doelman, (ijskoud en ervaren) met schitterende reddingen de nul vasthield. Het laatste kwartier was Oostrum weer de betere ploeg, die hun voorsprong tot het einde niet meer bedreigd zag. Na het laatste fluitsignaal stroomde het in grote getale aanwe zige publiek het veld op om de spelers te feliciteren, waardoor het geheel meer van een kampioens- dan van een degradatiewed strijd weg had. Via deze weg willen de spelers van het tweede team allereerst onze "lijder" S. Arts bedanken voor zijn goede begeleiding gedu rende het afgelopen seizoen. Verder ook trainer S. Bastiaans, het Bestuur en natuurlijk al het publiek. Ook bedanken we onze journalisten van het afgelopen

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 7