BESLISSINGSWEDSTRIJD 2e ELFTAL S.V. OOSTRUM. Doordat ons 2e elftal tezamen met RKLVV op de voorlaatste plaats in de 2e klasse X afdeling KNVB is geëindigd, is een beslissings wedstrijd tussen deze twee ploegen noodzakelijk geworden om uit te maken wie van hen zal móeten degraderen naar de 3e klasse. Deze beslissingswedstrijd zal worden gespeeld a.s. zaterdag 3 mei, om 18.00 uur op het terrein van Wittenhorst te Horst. Wij rekenen erop dat Oostrum zijn tweede elftal dan massaal zal steu nen, door la zeer grote getale de wedstrijd te bezoeken. OOSTRUM 2 - IVO 3 6-0. In deze laatste wedstrijd trad Oostrum 2 aan tegen het reeds ge degradeerde IVO 3 en moest winnen om minimaal een beslissings wedstrijd tegen Lottum 2 te forceren. Nadat, zoals ieder jaar op het eind van de competitie, de nodige foto's gemaakt waren begon de wedstrijd. Reeds na vijf minuten bleek dat de defensie van IVO duidelijk het zwakste gedeelte van de ploeg was. Kon de voor hoede van IVO nog af en toe voor enig gevaar zorgen, de achter hoede bracht er werkelijk niets van terecht. Toch duurde het tot de 26e minuut voordat Tonnie Kessels de score kon openen. Tien minuten later was het weer raak en nu door Hans Willemse. Dat de score met de rust niet hoger was, was alleen maar het gevolg van het missen van legio kansen. Zo konden we met een 2-0 voorsprong gaan rusten, en was het de zaak de wedstrijd in de tweede helft zo snel mogelijk te beslissen. In de tweede helft begon Oostrum iets feller en na twee minuten liet Hans Fleurkens al 3-0 aante kenen. Toen Tonnie Kessels in de 55e minuut 4-0 scoorde was de wedstrijd beslist en had Oostrum mogelijkheden genoeg om de score te verhogen tot dubbele cijfers. Dit gebeurde niet maar door doelpunten van Martien Custers en wederom Tonnie Kessels werd het halve dozijn vol gemaakt en kwamen we tot onze grootste overwin ning in deze competitie. Sensationeel werd het nog even toen de scheidsrechter in het vuur van het spel een IVO-speler in het ge zicht raakte, maar ook deze kon, nadat hij zich even "dood" ge houden had, het spel hervatten en zo eindigde deze sportieve wed strijd met het door Oostrum beoogde resultaat. Doordat Lottum 2 later op de middag met 4-1 van E.W.C. won, zijn Lottum 2 en Oostrum 2 samen op 18 punten geëindigd. A.s. zaterdag om 18.00 uur wordt er daarom in het sportpark van Wittenhorst de beslis sende wedstrijd gespeeld. Wij vragen daarom iedereen die vorig jaar tijdens het kampioenschap aanwezig was en met ons een pilsje dronk ook nu weer te komen om de plaats waarvoor twee jaar lang zo hard geknokt is te behouden! En daarna kan er nog even goed een pilsje gedronken worden. P.S. Ook de mensen die vorig jaar niet aanwezig waren, zijn van harte welkom 14

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 14