tacul. wijze gekeerd (hij keepte een grandioze partij). Met name door het "achterwerk geweld" van L. Wilms konden de tegenstan ders voor de rust verder weinig schade aanrichten. 1-0 Rust stand. Na de pauze begon Oostrum aan een langdurig offensief. Met name B. Broeren, maar ook Willy Coopmans kwamen tot zéér aanvaardbaar voetbal. Toch zou hetg°od-old J. Linskens weer zijn die met een vliegend en snoeihard schot de stand op 2-0 wist te brengen. Onvervaard bleef het 4e drukken op het BVV—doel. Hierdoor kon de tegenstander eenmaal bliksemsnel counteren. Een formidabel schot werd echter op katachtige wijze weggeplukt door doelman PeetersEen vrije trap zou de inleiding vormen voor het 3e Oostrum doelpunt. Via het hoofd van de zeer sterk spelende JLinskens belandde de bal in het BVV-doel (een kom- pliment voor deze sterke hattrick)Hierna geloofden de Rood- Witten er echter te veel in. Uit een goed genomen vrije trap wist de rechter middenvelder van BVV te scoren 3-1. Na deze waarschuwing beheersten de Kievits-boys echter volledig de strijd. Via beheerst en doordacht spel werd nogmaals een of fensief gestart. Er werd echter niet meer gescoord, zodat de eindstand 3-1 bleef in het voordeel van Oostrum 4. LEUNEN 8 - OOSTRUM 5. De trouwe lezers van het Oostrums weekblad zullen nu wel ver wonderd opkijken en zich afvragen of het 5e elftal opgedoekt is. Het tegendeel is echter waar! Oostrum 5 heeft zondag alweer een punt binnen gesleept. Slachtoffer was het met veteranen "ver sterkte" elftal-van Leunen 8. Toch was het Leunen dat de lei ding nam toen in de 25e minuut een verre uittrap van de doel- verdediger achter onze achterhoede belandde die gehinderd werd door de zon. Een Leunen speler die door gelopen was kwam zo vrij voor doelverdediger H. Daniëls die het nakijken had. Deze 1-0 stand bleef.tot aan de rust ongewijzigd. Vier minuten na de thee (met suiker) was het weer Leunen dat een doelpunt mocht scoren 2-0. Nu kreeg G. Swinkels het echter op de heupen (handen en voeten ook) want in maar liefst 7 minu ten wist hij 3 keer gevaarlijk te worden wat resulteerde in eerst een schot op de paal, toen een doelpunt om vervolgens de corner met behulp van de zon en de wind om te zetten in de ge lijkmaker. Hierna kregen beide teams nog enkele kansen maar H. Daniëls stond naast Vrouwe Fortuna goed te "kiepen". Aan de andere kant was het jammer dat die Vrouw M. Kessels niet hielp want dan hadden we gemakkelijk van dit Leunen kunnen winnen. Dat niet alles rozegeur en zonneschijn was ondervond W. Peeters die 5 minuteb voor het einde de kleedlokalen op kon gaan zoeken wegens het neer leggen van een tegenstander, maar dit ongelukje liep ten slotte met een sisser af, zoals de laatste kans in de wedstrijd voor M. Kessels die in de handen van de doelman schoot. Eindstand 2-2. 9

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 9