MEERL0_2_-_00STRUM_21 Na een lange winterstop van 2 maanden, trad het nog steeds in degradatiegevaar verkerende Oostrum 2, aan tegen het eveneens laag geklasseerde Meerlo 2. Oostrum, dat de laatste wedstrijden voor de winterstop tot een goed einde bracht, stond als 3e van onder nog een punt boven Meerlo. Oostrum ging op het gladde veld goed van start, hetgeen in de 5e minuut resulteerde in een goal van T. Kessels, volgens het boekje, welke echter door de scheidsrechter geheel ten on rechte werd afgekeerd. Enigzins aangeslagen door deze tegenvaller werd Oostrum plotse ling verrast door een fout in de achterhoede, hetgeen een 1-0 achterstand betekende. Vijf minuten later glipte een, als voorzet bedoelde bal onfor tuinlijk door de handen van de doelman, 2-0. Kort hierna werd, na mening van onze grensrechter die overigens niet geheel nuchter en te laat arriveerde) een duidelijke penal ty niet aan ons team toegekend, nadat T. Kessels in het straf schopgebied werd gevloerd. De hieruit volgende vrije trap, die prachtig door B. de Kleyn werd ingeschoten, kon nog net door de uitblinkende Meerlo-doelman gepareerd worden. Een kwartier voor rust raakte onze doelman, met nieuwe tricot, geblesseerd na doortrappen van een Meerlo aanvaller, waardoor hij na de rust vervangen werd door Martien Custers, die een volwaardige vervanger bleek te zijn. (Th. Kessels opgelet) Na rust was het weer Meerlo dat tot scoren kwam, 3-0, ondanks de vele Oostrum aanvallen. Een van deze aanvallen op het Meerlo doel leverde een vrije trap op, die keurig door H. v.d. Water werd benut nadat hij zich schitterend vrij had gespeeld. (3-1) Meerdere doelpunten vielen er echter niet, uit de veelvuldige aanvallen op het Meerlo-doelmede door de uitstekend keepende doelman, die ook het prachtige 30-meterschot van T. Broeren, dat zuiver in de kruising dreigde te vallen, nog juist wist te stop pen Door deze nederlaag staat Oostrum 2 weer op de tweede plaats van onderen. Al met al weer zo'n typerende uitslag, zoals Oostrum er in het begin van de kompetitie verschillende heeft moeten incasseren. Maar ook nu zullen wij ons hier niet bij neerleggen. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- 7

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 7