ASWOENSDAG^ Woensdag a.s. 20 februari is het ASWOENSDAG, het begin van de veertigdagentijd. Die dag zijn er twee eucharistievieringen, n.l. om 9.00 en om 19.00 uur. In beide H. Missen aswijding en uitdeling van askruisjes. Laten we samen goed beginnen aan de ernstige veertigdagentijd. Oostrum viert Carnaval, maar is ook bereid de serieuze veertigdagentijd binnen te stappen. Zo is het toch. WEER_EEN_pR00MWENS_IN_VERVULLING_GEGAAN_2 Donderdag 7 februari werd een geweldig moment in het leven van Piet en Antoinet van Mil-Kruysen (Kloosterstraat 11); Misschien nog mooier dan hun huwelijksdag. De uitbreiding van hun gezin. De eerste ogenblikken hebben zij ongetwijfeld stil en sprakeloos gestaard naar het mysterie van het leven, naar het wonder van een nieuwe mens, hun eigen kind. Het geboortekaartje dat zij uitzochten, spreekt van licht, warm te en liefde: alles wat een mens nodig heeft om echt mens te worden. Alleen in de veilige geborgenheid van mensen die van je houden, kun je tot menselijke ontplooïng komen. En blij als Piet en Antoinet zijn met hun zoon Bob, zal Bob on getwijfeld kunnen rekenen op die geborgenheid, de warmte van een grote liefde. Piet en Antoinet van harte proficiat met jul lie zoon Bob, een zonnige toekomst voor Bob, en moge Bob zelf ook veel zon en warmte uitstralen voor jullie. Uw Pastoor. -o—o-o-o-o—o-o—o-o-o-o-o-o—o-o-o—o-o—o-o—o-o—o—o-o-o-o-o—o—o-O GEMENGD_K00R1 Woensdag 20 februari 19.30 uur repetitie. Vrijdag 29 februari 14.30 uur Jubileum mis 25 jarig huwelijk Thuyls-Janssen. Zondag met Carnaval zijn we vrij, we wensen jullie allen een paar gezellige dagen. Woensdag verwachten we weer alle leden op de repetitie. Hopelijk is onze dirigent Wim Lakeman dan weer wat opgeknapt. Door ziekte is Wim afwezig, wij wensen hem van harte beterschap, zo ook Mevr. Coopmans en Mevr. Broeren, zij zijn ook al enige weken wegens ziekte afwezig. Allen het allerbeste toegewenst. Het Bestuur. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o o-o oooooooo 5

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 5