De ouders kunnen op de normale tijd de kinderen aan het parochiehuis komen afhalen. Voor een veilige oversteek wordt gezorgd. Tijdens dit programma kunnen en mogen er geen ouders in het parochiehuis aanwezig zijn. Voor de leerlingen van de 4e, 5e en 6e klas wordt er in de basis school een programma afgedraaid. Hierbij mogen de ouders wel aanwezig zijn, i.v.m. meer ruimte. Onder leiding van Opper Karklingel Gradje begint hier om 14.30 uur een ander-half uur durend programma door het onderwijzend personeel en de kinderen zelf verzorgd. O.a. met een eigen joekskapelzang, 'dans en buuts. Ook deze kinderen krijgen na afloop een traktatie aangeboden. Einde schooltijd kan door dit programma iets uitlopen. Vorst, Prins en Raad van Elf zullen bij dit programma aanwezig zijn. Wij wensen de kinderen een fijne middag toe. Opgave voor de optocht. I.v.m. het nummeren en opstellen van de optocht op zondag a.s. doen wij een dringend beroep op allen, die zich nog niet heb ben opgegeven. Doe dit alsnog nu meteen bij A.v. Soest, Geysterseweg 18. Bedankt voor Uw medewerking. Donderdag 14 februari a.s. zal in Oostrum de Carnavalskrant en de kaarten voor de jeugdbals worden aangeboden vanaf 18.30 tot 21.00 uur. Kaarten voor jeugdbals. Diegene, die na de rondgang op donderdag 14 februari niet in het bezit zijn van kaarten voor de jeugdbals en de carnavalskrant, kunnen deze alsnog afhalen bij J. Arts, Randenrade 50 en A. v. Soest, Geysterseweg 18. De entreeprijzen zijn tot 12 jaar 3,50 p.persoon. Vanaf 12 jaar 7,50 p.persoon. HARMONIE "SUB MATRIS TUTELA" Karnavalszondag, 17 februari worden alle leden uiterlijk om 13.45 uur (kwart voor twee) bij het parochiehuis verwacht. Van hieruit marcheren wij via de residentie naar het huis van Prins Harrie II, waarna de optocht in Oostrum wordt opge luisterd. Na de optocht wordt er nog een serenade gebracht aan de Jeugdprins Frank bij café van Dijek.

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 2