Onze vereniging heeft haar jaarlijkse ledenvergadering nu ach ter de rug. Het belangrijkste op de vergadering bleek de contri butieverhoging naar 50,00 per jaar. Dat voorstel werd toch met algemene stemmen aangenomen. Ook belangrijk was de herbenoeming van Piet Engbersen als voor zitter. Gerard Kersten uit Wanssum verliet het bestuur en voor hem in de plaats kwam Hay Hermkens uit Meerlo. Door H. Hermkens werd tevens het secretarisbaantje overgenomen van Harry Horster mans, die wel in het bestuur blijft, maar zich nu gaat bezig houden met jeugdzaken. Het nieuwe secretariaatsadres is dus in het vervolg: H. Hermkens, Christinastraat 11, 5864 AK Meerlo, tel.: 04789 - 1730. Willen degenen die mee willen rijden in de Lenterit op 20 april 1980, zich zo spoedig mogelijk opgeven bij de organisatie, op de wijze zoals in ons Kettingblad staat vermeld, omdat we dan als één ploeg kunnen starten. Op de ledenvergadering hebben zich n.l. al mensen opgegeven. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- A.EhO^R. NIEUWS. Maandag 11 februari en donderdag 17 februari is er carnavalsbal en het liefst verkleed. Dit worden beslist knalavonden met veel lol en plezier. Aanvang voor groepen 3 4 om 6.30 uur. Aanvang voor groepen 1 2 om 4.30 uur. Andere middagen en avonden in die week komen te vervallen. Het bestuur en Leiding. -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o- Voorlichtingsavond. Vrijdag 8 februari a.s. is er een voorlichtingsavond in de Soos over "drugs en alcohol". Deze avond staat onder leiding van de heer Hofmans van het C.A.D. (Centr .Adv. Büro drugs en Alcohol) uit Venlo. Met de heer Hofmans zal er een ex drug-verslaafde mee komen. De avond wordt gevuld met een dia-serie en toelichting over de gevolgen van het gebruiken van deze middelen. Ook wor den de vragen beantwoord die vanuit het publiek naar voren ko men. Deze avond is uiteraard ook geschikt voor de ouderen en ouders om er later thuis ook over te kunnen praten. We heten iedereen van harte welkom. 9

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 9