hele club op een toepasselijke wijze. Hierna begon men aan de ceremonie van het aftreden van Prins Jan, die weer als tambour maltre in het trommelkorps werd opgenomen. Vorst Jan dankte de scheidende Prins voor zijn spontane medewerking. Daarna was het een en al geheimzinnigheid en vooral verwarring rond de nieuwe Prins Na een helft van de "sluier" gelicht te hebben, was de verwarring kompleet. Uit de schildering op de voorwand waren nog drie mogelijkheden over. Het was echter iedereen wel duide lijk, dat het een "Kessels" zou worden. Nadat de sluier hele maal'was opgehaald en de deuren werden geopend, kwam tot ieders verwondering de "schoester" Harrie Kessels tevoorschijn, als Prins Harrie II. Uit de reacties uit de zaal, bleek de keuze m goede aarde te zijn gevallen. Na de gebruikelijke ceremonie van aankleding en proclamatie kon Prins Harrie II zijn Karklingels toespreken. Dat dit een vlotte speech zou worden, daaraan twij felde niemand. Harrie liet zich dan ook niet onbetuigd en no digde verder eenieder uit voor de receptie op zaterdag 9 febr. in de Residentie van Arie Vermeulen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o KARNAVALSVERENIGING_"DE_KARKLINGELS"_-_BEJAARDENVER1_OOSTRUM Op maandagavond 11 februari a.s. zal in zaal van Dijk (Café De Karklingel) door bovengenoemde verenigingen een Karnavalsavond georganiseerd worden. Prins Harry II nodigt bij deze alle Kar klingels en Karklingelinnekes boven de 55 jaar uit, deze specia le Karnavalsavond te komen meevieren. Deze avond wordt opgeluis terd door de Prins en Raad van 11. Het duo Nabben uit Oirlo zal voor het muzikale gedeelte zorgdragen. Verder zullen de bejaar den enkele volks- en stijldansen uitvoeren o.l.v. mevr.Jeuken. Tevens heeft (buutreedner van eigen bodem) Joep van Gogh zijn medewerking toegezegd. Tussendoor volop gelegenheid voor een dansje. Wij hopen op maandag 11 februari a.s. een groot aantal van onze leden te kunnen begroeten op deze Karnavalsavond. Voor allen, vanaf 55 jaar, een goede gelegenheid deze avond mee te maken en te ervaren, dat men ondanks ouder worden toch jong kan blijven. Bij voorbaat een prettige avond toegewenst. Aanvang 20.11 uur. Entree gratis. Karnavalsvereniging Bej aardenvereni ging 0_o_o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o DAMES_VM_HET_GEMENGD_KOOR Vrijdag 8 februari: 14.00 uur 25 j. huwelijk Staaks-Hermans Dinsdag 12 februari: 14.00 uur 25 j. huwelijk Keijzers-Vermeulen Vrijdag 29 februari: 14.30 uur 25 j. huwelijk Thuyls-Janssen. 2

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 2