SVOos trum Ë?2:i^S_TENNI S Mogelijkheden tot het volgen van tennisles Het is de werkgroep gelukt ook voor het seizoen 1980 een train- ster aan te trekken en wel Marie-José Dentjens uit Venlo, die in het bezit is van zowel een A- als B-licentie. Tevens is zij lid van de Nederlandse Vereniging van Tennisleraren Voor alle leden van onze tennisklub bestaat er gelegenheid tot het nemen van tennisles, dus zowel voor senioren als junioren. Eenieder die interesse heeft gelieve zich telefonisch aan te melden bij Mevr. Janssen, Stationsweg 138aOostrum, tel. 83555. Aanmeldingen worden behandeld in volgorde van binnen komst. Wij kunnen maximaal 100 personen aannemen. Er bestaat in principe de mogelijkheid om zowel privéles te ne men als b.v. met 2, 3 of 4 personen. Hiervoor wordt dan één baan beschikbaar gesteld. De vergoeding is een vast bedrag per uur, welk bedrag dan door het totale aantal deelnemers gezamen lijk dient te worden betaald. We gaan van start op zaterdag, 29 maart a.s. De totale kursus- duur bedraagt 10 weken. Er bestaan zowel kursussen voor beginners als gevorderden. De vergoeding voor het lessen bedraagt: a) Senioren vanaf 18 jaar 34,00 per uur b) Junioren 25,00 per uur Ter verduidelijking: Als men dus met 4 personen gelijktijdig tennisles neemt kost dat voor senioren: 10 weken van 34,00 per uur 340,00 4 _8500_per_persoon En voor junioren: 10 weken van 25,00 250,00 4 ƒ62^50 per persoon Het kursusgeld dient bij de eerste les te worden voldaan. Een tennisles duurt 50 minuten; één verregende les behoeft niet te worden ingehaald. Mochten er meerdere lesuren zijn waarbij de weersomstandigheden al te slecht moeten worden geacht om praktisch op de baan te kunnen werken, dan zullen deze uren door onze trainster worden benut voor het geven van theorie. Overigens is de konstruktie van onze banen zodanig, dat bij droog weer altijd kan worden getennist. Immers tegen koude kan men zich kleden. Onderstaand een overzicht van de tijden waarop tennisles kan worden genomen. Mocht er, ondanks de zeer vele mogelijkheden, toch geen enkel uur passend voor U zijn, gelieve dan te over leggen met Mevr. Janssen. -

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 3