S.V. OOSTRUM AFDELING VOETBAL Vriendschappelijk programma voor 3 februari 1980. Oostrum 1 - Melderslo 1 Aanvang 14.30 uur Aanvang 1200 uur Aanvang 11.00 uur Aanvang 11.00 uur Aanvang 10.30 uur Oostrum 2 - Oostrum 2 Melderslo 4 - Oostrum 3 Melderslo 5 - Oostrum 4 Castenray 4 - Oostrum 5 o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-O DAMES_GYMCLUB Dames, bij onze club zijn op het ogenblik enkele plaatsen vrij. Dames, die interesse hebben voor gymsportkunnen zich opgeven bij mevr. Kessels, tel. 81694, of tijdens de gymlessen aan de gymzaal, Watermolenstraat, van 20.00 tot 22.00 uur. Met vriendelijke groeten, o o o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o-o-o-o-o-o-o-o—o-o—o—o-o—o-o—o—o—O Geachte ouders Letter voor letter, woord 'oor woord. Zo leerde uw kind een jaar of zes geleden schrijven. Een heel kunststuk voor een mens van die leeftijd. In de loop van de tijd werd dat schrijven voor uw kind echter de gewoonste zaak van de wereld. Een vaardigheid die men nu eenmaal moet beheersen. Letter voor letter, woord voor woord. Zo leert het internationa le Scheidegger Instituut honderdduizenden cursisten over de hele wereld typen. De unieke audio-visuele opleiding, met ritmische klank- en kleursignalen via de typomatmaakt het uw kind gemak kelijker om vlot en foutloos typen te leren dan zes jaar geleden schrijven. Gemakkelijk en prettig ook door de volwaardige draag bare elektrisch bekrachtigde schrijfmachine, die uw kind voor de gehele duur van de cursus ter beschikking wordt gesteld om een vaardigheid voor het leven te verwerven. Het is ais met zwemmen: wie het eenmaal heeft geleerd, verleert het nooit meer. Het Bestuur. 18

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 18