Overige Leden Algemeen Bestuur: Mevr. J. Direks-HellegersRos- molenweg 3, Oostrum. Benoemd uit voordracht LVB Afdeling Oostrum. Mevr. W. Hulsman-BernsStations weg 167, Oostrum. Benoemd uit voordracht Vrouwenbeweging van NKV. A. Linders, Gildestraat 7,Oostrum. Benoemd uit voordracht Harmonie Sub Matris Tutela. Mevr. P. Vollenberg-vd. Berg, Hatendonkstraat 15, Oostrum. Be noemd uit voordracht Jeugdbewe ging COZO. W.S.G. VloetMgr. Hanssenstraat 1 Oostrum. Benoemd uit voordracht Tafeltennisvereniging A.P.G. Wismans, Stationsweg 165, Oostrum. Benoemd uit voordracht L.L.T.B. Afdeling Oostrum. G. Vermeulen, v. Broekhuizen- straat 41, Oostrum. Benoemd uit voordracht Carnavalsvereniging De Karklingels. Reeds vaker is de wens geuit om bij drukke gelegenheden in de zaal over te gaan op betaling via penningen. Tot dusverre han teerden wij bij dergelijke gevallen bepaalde bonnen. Wij zijn thans overgegaan op het systeem van penningen. U kunt dus bij bepaalde avonden, te denken valt aan carnavalsavonden, kermis e.d., uitsluitend betalen via vooraf gekochte penningen. Met nadruk wijzen wij erop, dat de penningen ook bruikbaar blij ven bij andere gelegenheden. Aangezien zij dus een waarde ver tegenwoordigen, is het voor U zaak om deze zorgvuldig te bewa ren Bij vergaderingen e.d. kunt U uiteraard gewoon met geld betalen. Terwille van een snelle bediening bij erg drukke avonden, zijn wij overgestapt op het penningensysteem. In de zaal staat bij die gelegenheden duidelijk aangegeven waar U de penningen kunt kopen In verband met de gewijzigde bestuurssamenstelling verzoeken we de verenigingen en/of andere instellingen van deze mutaties no ta te nemen. o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o 15 -o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o-o

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 15