Meerdere mensen hebben erover geklaagd, dat zij niet met aan dacht de eucharistie kunnen volgen. Een heel vriendelijk, maar ook heel dringend verzoek: laat dit praten achterwege, uit eer bied voor Gods huis, uit eerbied en fatsoen tegenover je mede mensen, en ...om er zelf beter van te worden, anders kun je be ter o-o-o-o-o-o-o-o -o - O - o-o-o-o-o-o-o-o-o-o^o-^-o-o-p.~ 0-0-0,-0.-0-0-0 STICHTING_GEMEENSCHAPSHUIS_°0STRUM In de loop van 1979 zijn de Statuten van de Stichting Parochie huis aangepast. O.m. werd de naam "Parochiehuis" gewijzigd in de thans meer gebruikelijke benaming "Gemeenschapshuis". Belangrijkste wijziging vormt echter de benoemingsprocedure ten aanzien van Bestuur. De Statuten zijn dermate verruimd, dat al le te Oostrum gevestigde verenigingen een afgevaardigde kunnen voordragen als bestuurslid. Met voldoening stellen wij vast, dat het nieuwe Bestuur thans benoemd is. Tot 1 maart 1980 zullen de lopende zaken door oud- Bestuur in nauw overleg met nieuw Bestuur worden afgewerkt. Het ligt in de bedoeling om eind februari de jaarlijkse Parochiever gadering te houden. Het aftredende Bestuur zal dan nog rekening en verantwoording afleggen omtrent het afgesloten boekjaar 1979. Het nieuwe Bestuur is als volgt samengesteld: Dagelijks Bestuur: Voorzitter J.M. Linskens, Valkenkampstraat 6, Uw pastoor. secretaris Oostrum. Benoemd uit voordracht Sportvereniging Oostrum. J.A. Pijpers, Valkenkampstraat 12, Oostrum. Benoemd uit voordracht Jeugdbeweging ADOR. penningmeester A.H.W. v.d. Boogaard, Valkenkamp straat 14, Oostrum. Benoemd bui ten Bestuur. Overige leden L.M.W. Janssen, Geysterseweg 25, Oostrum. Benoemd uit voordracht R.K. Kerkbestuur. J.H.M. Hoex, Stationsweg 197, Oostrum. Benoemd uit voordracht L0Z0 Afdeling Oostrum. J.G.L. Selder, Valkenkampstraat 16 Oostrum. Benoemd uit voordracht Toneelvereniging De Vlasbloem. 14

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 14