GEBOREN 'n Nieuwe woning, nieuw leven, 'n droomwens in vervulling en vanzelfsprekend grote vreugde en dankbaarheid tegenover de Gever van het leven, dat alles is te beluisteren bij onze nieuwe bewoners op Randenrade 21, bij Antoon en Mariet Litjens. 11 Januari ging hun droomwens in vervulling, zij werden verblijd met een tweede dochtertje en konden Saskia overgelukkig medede len dat zij er 'n zusje bij gekregen had. Zij zal gaan luisteren - dat hopen we tenminste - naar de naam KARIN. Antoon en Mariet, van harte welkom in onze parochie, we hopen dat jullie je hier echt thuis zult voelen; van harte proficiat met Karin. Moge KARIN temidden van jullie opgroeien als een blij en gelukkig kind, moge haar hart gevuld worden met de warmte van jullie goedheid en moge Karin voor jullie altijd 'n weldaad blijven. UW PASTOOR. JEUGDORKEST. Op voorstel van onze directeur heeft het bestuur besloten een jeugdorkest op te richten. In dit jeugdorkest zullen die leerlin gen worden opgenomendie minstens één jaar instrumentaal muziek onderwijs hebben genoten op de muziekschool. Verder zullen nog een aantal andere muzikanten mee gaan spelen, om de bezetting volledig te maken. Wij hopen op deze manier onze leerlingen te stimuleren bij hun studie op de muziekschool en verwachten dat zij daardoor nog meer plezier krijgen in deze hobby. Verder kunnen ze wennen aan het "samen muziek maken", in een orkest. Ook hopen wij op deze manier een steviger band met de vereniging te leggen, waardoor er minder misverstanden en vragen zullen ontstaan ofwel dat de ze vlotter opgelost kunnen worden. De leerlingen die hiervoor in aanmerking komen, ontvangen schrif telijk bericht van het bestuur. De repetities zullen wekelijks gehouden worden op maandagavond van 19.15 tot 20.00 uur m het Gemeenschapshuis. Dus steeds vóór de orkest-repetities. Ook is het de bedoeling dat dit jeugdorkest mettertijd haar kunnen zal laten horen aan het Oostrumse publiek. Dat wordt dan nog bekend gemaakt. Aanstaande maandag, 21 januari hopen wij te starten met de eerste repetitie van ons jeugdorkest. 6

Oostrum's Weekblad | 1980 | | pagina 6